Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 12/105-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 24 сәуірде № 2274 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 қыркүйектегі № 42/438-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облыстық мәслихатының 13.09.2019 № 42/438-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Атауға өзгерістер енгізілді - Оңтүстiк Қазақстан облыстық мәслихатының 27.06.2017 № 13/155-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексінің 510-бабының 2-тармағына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлем мөлшерлемері бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Оңтүстiк Қазақстан облыстық мәслихатының 27.06.2017 № 13/155-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының
төрағасы Ө.Мелдеханов
Облыстық мәслихаттың хатшысы Қ.Ержан
Оңтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының 2013 жылғы
28 наурыздағы № 12/105-V шешіміне
қосымша
Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлем мөлшерлемері
Ескерту. Қосымшаның атауына өзгерістер енгізілді - Оңтүстiк Қазақстан облыстық мәслихатының 27.06.2017 № 13/155-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Оңтүстiк Қазақстан облыстық мәслихатының 27.06.2017 № 13/155-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
р/с
Жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдалану түрлері
Өлшем бірлігі
Айлық есептік көрсеткішіндегі төлем мөлшерлемері
1
Ғылыми мақсаттарда
адам-күн
0,1
2
Экологиялық ағарту мақсаттарда
адам-күн
0,1
3
Мәдени ағарту мақсаттарда
адам-күн
0,01
4
Оқыту мақсаттарда
адам-күн
0,01
5
Туристік мақсаттарда
адам-күн
0,1
6
Рекреациялық мақсаттарда
адам-күн
0,1
7
Шектеулі шаруашылық мақсаттарда
адам-күн
0,1

Об установлении ставок платы за использование особо охраняемых природных территорий местного значения по Южно-Казахстанской области
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 28 марта 2013 года № 12/105-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 24 апреля 2013 года № 2274. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 13 сентября 2019 года № 42/438-VI
Сноска. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 13.09.2019 № 42/438-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В заголовок внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 27.06.2017 № 13/155-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за использование особо охраняемых природных территорий местного значения по Южно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 27.06.2017 № 13/155-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после их первого официального опубликования.
Председатель сессии областного
маслихата У. Мелдеханов
Секретарь областного маслихата К. Ержан
Приложение
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата от 28 марта
2013 года № 12/105-V
Ставки платы за использование особо охраняемых природных территорий местного значения по Южно-Казахстанской области
Сноска. В заголовок приложения внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 27.06.2017 № 13/155-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В приложение внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 27.06.2017 № 13/155-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/п
Виды использования особо охраняемых природных территорий местного значения
Единица измерения
Ставки платы в месячных расчетных показателях
1
В научных целях
человеко-день
0,1
2
В эколого–просветительских целях
человеко-день
0,1
3
В культурно-просветительных целях
человеко-день
0,01
4
В учебных целях
человеко-день
0,01
5
В туристических целях
человеко-день
0,1
6
В рекреационных целях
человеко-день
0,1
7
В ограниченных хозяйственных целях
человеко-день
0,1