"Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін дәрілік заттарды қосымша беру туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 11 сәуірдегі № 6/86-IV шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 12/96-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 4 мамырда № 2278 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 49/516-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облыстық мәслихатының 29.05.2020 № 49/516-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін дәрілік заттарды қосымша беру туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 11 сәуірдегі № 6/86-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1983 нөмірмен тіркелген, 2008 жылғы 6 мамырда "Оңтүстік Қазақстан" газетінің 68 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы Ө. Мелдеханов
Облыстық мәслихат хатшысы Қ. Ержан
Оңтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының 2013 жылғы
28 наурыздағы № 12/96-V
шешіміне қосымша
Оңтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының 2008 жылғы
11 сәуірдегі № 6/86-IV
шешіміне қосымша
Оңтүстік Қазақстан облысында тұратын азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде рецепт бойынша облыстық бюджет қаржысы есебінен тегін қосымша берілетін дәрілік заттар тізілімі
Қосымша дәрі-дәрмектердің аталуы
Азаматтар санаты
Гемагглютинин - "А" типті ботулиниялық токсин кешені 500 ЕД (Диспорт)
Барлық санаттар
Бозентан (Траклир) 125 мг
Пульмикорт 500 мкг
Селлсепт (микофенолата мофетил) 150 мг
Силденафил 50 мг
Трентал 400 мг
Урсофальк 250 мл
Флуимуцил 600 мг
Циклоспорин А 35 мг

О внесении изменения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 апреля 2008 года 6/86-IV "О дополнительном представлении лекарственных средств отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 28 марта 2013 года № 12/96-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 4 мая 2013 года № 2278. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 29 мая 2020 года № 49/516-VI
Сноска. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 29.05.2020 № 49/516-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 апреля 2008 года № 6/86-IV "О дополнительном представлении лекарственных средств отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1983, опубликовано 5 мая 2008 года в газете "Южный Казахстан" № 52) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии областного маслихата У. Мелдеханов
Секретарь областного маслихата К. Ержан
Приложение к решению Южно-
Казахстанского областного маслихата
от 28 марта 2013 года № 12/96-V
Приложение к решению Южно-
Казахстанского областного маслихата
от 11 апреля 2008 года № 6/86-IV
Перечень
дополнительных лекарственных средств, представляемых отдельным категориям граждан, проживающим в Южно-Казахстанской области, при амбулаторном лечении по рецептам бесплатно за счет средств областного бюджета
Наименование дополнительных лекарственных средств
Категория граждан
Комплекс ботулинический токсин типа "А" - гемагглютинин 500 ЕД (Диспорт)
Все категории
Бозентан (Траклир) 125 мг
Пульмикорт 500 мкг
Селлсепт (микофенолата мофетил) 150 мг
Силденафил 50 мг
Трентал 400 мг
Урсофальк 250 мл
Флуимуцил 600 мг
Циклоспорин А 35 мг