Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 23 сәуірдегі № 17/215-IV "Оңтүстік Қазақстан облысының (Оңтүстік Қазақстан облысының қаласының, ауданының) Құрметті азаматы" атағын беру ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 26 маусымдағы № 14/123-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 шілдеде № 2344 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 28 тамыздағы № 29/315-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облыстық мәслихатының 28.08.2018 № 29/315-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 23 сәуірдегі № 17/215-IV "Оңтүстік Қазақстан облысының (Оңтүстік Қазақстан облысының қаласының, ауданының) Құрметті азаматы" атағын беру ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010-нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 19 мамырда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбында "ережесін" деген сөз "қағидасын" деген сөзбен ауыстырылсын;
1-тармақта "Ережесі" деген сөз "Қағидасы" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген шешіммен бекітілген "Оңтүстік Қазақстан облысының (Оңтүстік Қазақстан облысының қаласының, ауданының) Құрметті азаматы" атағын беру ережесінде:
тақырыбында "Ережесі" деген сөз "Қағидасы" деген сөзбен ауыстырылсын;
1-тармағында "ережесінің жобасы" деген сөздер "қағидасы" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Д.Ахметов
Облыстық мәслихат хатшысы Қ.Ержан

О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 23 апреля 2009 года № 17/215-IV "Об утверждении Правил присвоения звания "Почетный гражданин Южно-Казахстанской области (города, района Южно-Казахстанской области)"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 26 июня 2013 года № 14/123-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 26 июля 2013 года № 2344. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 28 августа 2018 года № 29/315-VI
Сноска. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 28.08.2018 № 29/315-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 23 апреля 2009 года № 17/215-IV "Об утверждении Правил присвоения звания "Почетный гражданин Южно-Казахстанской области (города, района Южно-Казахстанской области)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2010, опубликовано 18 мая 2009 года в газете "Южный Казахстан") следующие изменения:
внесено изменение в заголовок на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
внесено изменение в текст пункта 1 на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в Правилах присвоения звания "Почетный гражданин Южно-Казахстанской области (города, района Южно-Казахстанской области)", утвержденных указанным решением:
внесено изменение в заголовок на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
внесено изменение в текст пункта 1 на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата Д. Ахметов
Секретарь областного маслихата К. Ержан