Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 25 қазандағы № 19/166-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 қазанда № 2388 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 5 мамырдағы № 476-1 хатымен)
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 05.05.2014 № 476-1 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2172-нөмірмен тіркелген, 2012 жылғы 26 желтоқсанда «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 327 371 137 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 13 446 856 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 491 049 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 312 424 232 мың теңге;
2) шығындар – 327 697 661 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 3 540 509 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 301 019 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 760 510 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 000 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 000 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - 4 867 033 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 4 867 033 мың теңге.»;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. 2013 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
Бәйдібек, Мақтаарал, Ордабасы, Түлкібас және Шардара аудандары, Шымкент, Кентау және Түркістан қалаларынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 50%;

О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 25 октября 2013 года № 19/166-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 28 октября 2013 года № 2388. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Южно-Казахстанской области от 5 мая 2014 года № 476-1)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Южно-Казахстанской области от 05.05.2014 № 476-1).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы»  (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2172, опубликовано 26 декабря 2012 года в газете «Южный Казахстан») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 327 371 137 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 446 856 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 491 049 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 312 424 232 тысяч тенге;
2) затраты – 327 697 661 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 540 509 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 301 019 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 760 510 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 000 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 1 000 000 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 4 867 033 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 4 867 033 тысяч тенге.»;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Установить на 2013 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
в бюджеты районов (городов областного значения), кроме районов Байдибек, Мактааральского, Ордабасынского, Тюлькубасского и Шардаринского, городов Шымкент, Кентау и Туркестан - 50 процентов;

Бәйдібек ауданының бюджетіне – 56,5%;
Мақтаарал ауданының бюджетіне – 52,7%;
Ордабасы ауданының бюджетіне – 57,1%;
Түлкібас ауданының бюджетіне – 56%;
Шардара ауданының бюджетіне – 71,5%;
Шымкент қаласының бюджетіне – 87%;
Кентау қаласының бюджетіне – 75%;
Түркістан қаласының бюджетіне – 86%;
облыстық бюджетке:
Бәйдібек, Мақтаарал, Ордабасы, Түлкібас және Шардара аудандары, Шымкент, Кентау және Түркістан қалаларынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) 50%;
Бәйдібек ауданынан – 43,5%;
Мақтаарал ауданынан – 47,3%;
Ордабасы ауданынан – 42,9%;
Түлкібас ауданынан – 44%;
Шардара ауданынан – 28,5%;
Шымкент қаласынан – 13%;
Кентау қаласынан – 25%;
Түркістан қаласынан – 14% болып белгіленсін.»;
6-тармақ мынадай мазмұндағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:

в бюджет района Байдибек – 56,5%;
в бюджет Мактааральского района – 52,7%;
в бюджет Ордабасынского района – 57,1%;
в бюджет Тюлькубасского района – 56%;
в бюджет Шардаринского района – 71,5%;
в бюджет города Шымкент – 87%;
в бюджет города Кентау – 75%;
в бюджет города Туркестан - 86%;
в областной бюджет:
от районов (городов областного значения), кроме районов Байдибек, Мактааральского, Ордабасынского и Шардаринского, городов Шымкент, Кентау и Туркестан - 50 процентов;
от района Байдибек – 43,5%;
от Мактааральского района – 47,3%;
от Ордабасынского района – 42,9%;
от Тюлькубасского района – 44%;
от Шардаринского района – 28,5%;
от города Шымкент – 13%;
от города Кентау – 25%;
от города Туркестан – 14%.»;
пункт 6 дополнить абзацем четырнадцатым следующего содержания:

«Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға.»;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы     Ш.Жамалбек
Облыстық мәслихат хатшысы                  Қ.Ержан
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының

«на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии областного маслихата   Ш. Жамалбек
Секретарь областного маслихата             К. Ержан
Приложение
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата

616 849
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 170
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
53 797
006
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
443 878
009
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
61 990
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
9 568 578
1
Құқық қорғау қызметi
9 568 578
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
9 566 396
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 654 002
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
10 005
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
626 068
008
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
38 856
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
119 977
014
Әкімшілік тәртіпті тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
101 693
015
Қызмет жануарларын ұстауды ұйымдастыру
11 775
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4 020
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 182
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
2 182
04
Бiлiм беру
57 015 428
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
13 322 629
261
Облыстың білім басқармасы
13 322 629
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 587 712
045
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 734 917
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
7 994 786
261
Облыстың білім басқармасы
5 393 360
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
2 035 114
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
2 728 128
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
286 790
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

616 849
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки, гражданской обороны, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
57 170
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
53 797
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
443 878
009
Капитальные расходы государственного органа
14
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
61 990
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
9 568 578
1
Правоохранительная деятельность
9 568 578
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
9 566 396
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
8 654 002
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
10 005
006
Капитальные расходы государственного органа
626 068
008
Обеспечение безопасности дорожного движения
38 856
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
119 977
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
101 693
015
Организация содержания служебных животных
11 775
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 020
271
Управление строительства области
2 182
003
Развитие объектов органов внутренних дел
2 182
Образование
57 015 428
1
Дошкольное воспитание и обучение
13 322 629
261
Управление образования области
13 322 629
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
11 587 712
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
1 734 917
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
7 994 786
261
Управление образования области
5 393 360
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
2 035 114
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
2 728 128
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
286 790
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе

19 250 146
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 486 514
276
Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
16 550
001
Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 650
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
900
05
Денсаулық сақтау
74 450 657
1
Кең бейiндi ауруханалар
415 161
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
415 161
004
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілеріне стационарлық және стационарлықты ауыстыратын медициналық көмек көрсету
415 161
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 179 938
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 179 938
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
747 319
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
173 011
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
259 608
3
Мамандандырылған медициналық көмек
37 704 946
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
37 704 946
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
7 533 669
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
522 250
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
430 545
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
104 117
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
774 113
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
526 066
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
3 934 039
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
55 631
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде қатерлі ісік ауруларымен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
2 754 307
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
21 070 209
4
Емханалар
13 028 517
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
13 028 517
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету

19 250 146
037
Строительство и реконструкция объектов образования
2 486 514
276
Управление по защите прав детей области
16 550
001
Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне
15 650
003
Капитальные расходы государственного органа
900
Здравоохранение
74 450 657
1
Больницы широкого профиля
415 161
253
Управление здравоохранения области
415 161
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
415 161
2
Охрана здоровья населения
1 179 938
253
Управление здравоохранения области
1 179 938
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
747 319
006
Услуги по охране материнства и детства
173 011
007
Пропаганда здорового образа жизни
259 608
3
Специализированная медицинская помощь
37 704 946
253
Управление здравоохранения области
37 704 946
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
7 533 669
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
522 250
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
430 545
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
104 117
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
774 113
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
526 066
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
3 934 039
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
55 631
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 754 307
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
21 070 209
4
Поликлиники
13 028 517
253
Управление здравоохранения области
13 028 517
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села

8 293 262
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
3 138 369
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 596 886
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
2 207 138
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 207 138
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
2 177 151
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
29 987
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
19 914 957
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
9 849 200
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
124 512
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
1 037 870
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
54 177
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
28 100
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметi
61 893
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
137 410
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстау
11 295
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
6 627
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
8 387 316
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10 065 757
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
9 913 985
083
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пункттерді салу
151 772
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
4 132 789
1
Әлеуметтiк қамтамасыз ету
2 992 289
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 207 412
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
458 052
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
224 017
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
953 145
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

8 293 262
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
3 138 369
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
1 596 886
5
Другие виды медицинской помощи
2 207 138
253
Управление здравоохранения области
2 207 138
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
2 177 151
029
Областные базы спецмедснабжения
29 987
9
Прочие услуги в области здравоохранения
19 914 957
253
Управление здравоохранения области
9 849 200
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
124 512
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
1 037 870
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
54 177
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
28 100
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
61 893
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
137 410
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
11 295
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
6 627
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
8 387 316
271
Управление строительства области
10 065 757
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
9 913 985
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
151 772
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 132 789
1
Социальное обеспечение
2 992 289
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 207 412
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
458 052
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
224 017
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
953 145
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах

253 183
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
253 183
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 001 335
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 469 720
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 523 069
073
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
8 546
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 337
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 337
2
Коммуналдық шаруашылық
23 397 828
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
23 397 828
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 126
004
Елдi мекендердi газдандыру
426 186
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 834
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
7 049 631
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
3 957 104
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
7 552 943
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 066 757
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
2 239 247
3
Елді-мекендерді абаттандыру
60 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
60 000
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
60 000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
11 779 058
1
Мәдениет саласындағы қызмет
5 164 891
262
Облыстың мәдениет басқармасы
2 212 949
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 365
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау

253 183
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
253 183
271
Управление строительства области
7 001 335
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
4 469 720
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 523 069
073
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
8 546
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 337
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
3 337
2
Коммунальное хозяйство
23 397 828
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
23 397 828
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
99 126
004
Газификация населенных пунктов
426 186
005
Капитальные расходы государственного органа
6 834
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
7 049 631
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
3 957 104
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
7 552 943
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 066 757
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
2 239 247
3
Благоустройство населенных пунктов
60 000
271
Управление строительства области
60 000
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
60 000
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
11 779 058
1
Деятельность в области культуры
5 164 891
262
Управление культуры области
2 212 949
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
37 365
003
Поддержка культурно-досуговой работы

253 800
001
Жергілікті деңгейде жастар саясаты мәселелері жөніндегі қызметтер
177 513
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13 773
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
61 669
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
845
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 926
008
Спорттағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттардың мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайту
1 926
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
9 137 612
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
9 137 612
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
9 137 612
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
45 922
070
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ көлігі жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
9 091 690
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
20 635 221
1
Ауыл шаруашылығы
12 076 421
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
11 933 526
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 036
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
470 909
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 840
004
Ауыл шаруашылығының ақпараттық-маркетингтік жүйесін дамыту
87 220
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 637 360
011
Өндiрiлетiн ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттiк қолдау
1 202 568
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
939 631
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
186 606
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
1 865 594
017
Қазақстандық мақта талшығының сапасын сараптау
390 000
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
4 267 746
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
180 000
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)

253 800
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
177 513
003
Капитальные расходы государственного органа
13 773
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
61 669
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
845
285
Управление физической культуры и спорта области
1 926
008
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ-интернатов для одаренных в спорте детей
1 926
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
9 137 612
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
9 137 612
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
9 137 612
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
45 922
070
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы
9 091 690
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
20 635 221
1
Сельское хозяйство
12 076 421
255
Управление сельского хозяйства области
11 933 526
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
91 036
002
Поддержка семеноводства
470 909
003
Капитальные расходы государственного органа
3 840
004
Развитие информационно-маркетинговой системы сельского хозяйства
87 220
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 637 360
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
1 202 568
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
939 631
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
186 606
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
1 865 594
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна
390 000
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
4 267 746
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
180 000
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

61 995
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
61 995
9
Басқалар
10 658 778
257
Облыстың қаржы басқармасы
280 000
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
280 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1 700 263
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
52 403
020
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 274 638
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
373 222
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық басқармасы
2 422 139
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 563
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
747
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
106 352
005
Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
90 000
010
Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 990 600
011
Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
77 000
012
Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
40 000
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
7 877
269
Облыстың дін істері басқармасы
12 960
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 365
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 595
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 243 416
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
4 891 588
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1 089 095
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
262 733
14
Борышқа қызмет көрсету
90 994
1
Борышқа қызмет көрсету
90 994

61 995
008
Поддержка предпринимательской деятельности
61 995
9
Прочие
10 658 778
257
Управление финансов области
280 000
012
Резерв местного исполнительного органа области
280 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
1 700 263
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
52 403
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 274 638
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов
373 222
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 422 139
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
109 563
003
Капитальные расходы государственного органа
747
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
106 352
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020
90 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
1 990 600
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
77 000
012
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
40 000
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7 877
269
Управление по делам религий области
12 960
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
10 365
003
Капитальные расходы государственного органа
2 595
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 243 416
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
4 891 588
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
1 089 095
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
262 733
Обслуживание долга
90 994
1
Обслуживание долга
90 994