2013 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 5 сәуірдегі № 710 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 19 сәуірде № 2269 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімі аппаратының 2014 жылғы 13 ақпандағы № 6/12-874 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімі аппаратының  13.02.2014 № 6/12-874 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысымен бекiтiлген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережесiнiң 8-тармағына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылы қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi және олардың қаржыландырудың көздерi қосымшаға сәйкес бекiтiлсін.
2. Қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтардың еңбекақысы, тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері көлемінде бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын жүзеге асыру Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы Л.А.Мақашеваға жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.М.Нарымбетовке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қала әкімі                                 Қ.Молдасеитов
Шымкент қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 5 сәуірдегі
№ 710 қаулысымен бекітілген
2013 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және олардың қаржыландырудың көздері
Ұйымдардың атауы
Жылына қоғамдық жұмысшыларға сұраныс, адам
Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері
Қаржыландыру көздері
1
«Шымкент қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
3
Мекеменің кіріс және шығыс хаттарымен жұмыс жүргізу. Мемлекеттік мекемелерге хаттар өткізу. Мекемеге келіп түскен арыз өтініштерді компьютерге теру.
Қалалық бюджет
2
«Шымкент қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
6
Құжаттарды дайындауға көмек көрсету және курьерлік жұмыс.
Қалалық бюджет
3
«Шымкент қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2

Об организации общественных работ на 2013 год
Постановление акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 5 апреля 2013 года № 710. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 19 апреля 2013 года № 2269. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима города Шымкента Южно-Казахстанской области от 13 февраля 2014 года № 6/12-874)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима города Шымкента Южно-Казахстанской области от 13.02.2014 № 6/12-874).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и пунктом 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложению перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2013 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования.
2. Утвердить размер оплаты труда граждан, занятых на общественных работах в размере минимальной заработной платы, установленного законом о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год.
3. Исполнение настоящего постановления возложить на начальника отдела занятости и социальных программ города Шымкент Макашевой Л.А.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нарымбетова Б.М.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                К. Молдасеитов
Утверждено постановлением
акимата города Шымкент
от 5 апреля 2013 года № 710
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2013 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования
№ п/п
Наименование организации
Спрос в общественных работниках на год, человек
Виды и объемы общественных работ
Источник финансирования
1.
Государственное учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства города Шымкент»
3
Работа с входящими и исходящими письмами организации. Передача писем в государственные организации. Набор поступивших в организацию заявлений и обращений на компьютере
Городской бюджет
2.
Государственное учреждение «Отдел образования города Шымкента»
6
Помощь в оформлении документов и курьерская работа
Городской бюджет
3.
Государственное учреждение «Отдел культуры и развития языков города Шымкента»
2

Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы тіл туралы» Заңын түсіндіру жұмыстарына көмек көрсету - 23 көше, 2183 коммерциялық нысан
Қалалық бюджет
4
«Шымкент қаласының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2
Құжаттармен жұмыс жүргізу, телефон хаттарды қабылдау және жолдау
Қалалық бюджет
5
«Шымкент қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
5
Азаматтардың арыз-шағымдарымен жұмыс жүргізу. Игерілмеген жер телімдерінің мемлекеттік мұқтаждықтары үшін қайтару жұмыстарына көмек көрсету. Ескерту хаттар тарату
Қалалық бюджет
6
«Шымкент қаласының тұрғын үй коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары бөлімі»
5
10 000 дана құжатты толтыру, рәсімдеу, тіркеуге көмек көрсету
Қалалық бюджет
7
«Шымкент қаласы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
6
Азаматтардың арыз-шағымдарымен және көшіру-көбейту техникасымен жұмыс жүргізу
Қалалық бюджет
8
«Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
15
Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерімен және құжат айналымымен жұмыс жүргізу
Қалалық бюджет
9
«Шымкент қаласы Әл-Фараби ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
20
Ауданның аумағында көріктендіру, көгалдандыру және санитарлық-тазалық жұмыстарын жүргізу – 120000 шаршы метр. Құжаттармен іс-жүргізу - 2500 құжат
Қалалық бюджет
10
«Шымкент қаласы Еңбекші ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
25
Аудан аумағында көріктендіру, көгалдандыру, санитарлық тазалық жұмыстарын жүргізуге – 146700 шаршы метр, аудан әкімі аппараты бөлімдерінің іс-қағаздарын компьютерде теруге көмек көрсету – 1500 құжат
Қалалық бюджет
11
«Шымкент қаласы Абай ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
30
Аудан аумағында көріктендіру, көгалдандыру, санитарлық тазалық жұмыстарын жүргізуге – 167250 шаршы метр
Қалалық бюджет
12
«Оңтүстік Қазақстан облысының Шымкент қаласы бойынша салық басқармасы» мемлекеттік мекемесі
2
Салық құжаттарын, мұрағат құжаттарын рәсімдеуге көмек көрсету - 5000 құжат
Қалалық бюджет
13
«Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша салық департаментінің Абай ауданы бойынша салық басқармасы» мемлекеттік мекемесі
25
55 мың жер салығы, 53 мың мүлік салығы, 65 мың көлік салығының хабарламасын тарату
Қалалық бюджет
14
«Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша салық департаментінің Еңбекші ауданы бойынша cалық басқармасы» мемлекеттік мекемесі
25
Жерге, көлік құралдарына, мүлікке салық төлеу жөніндегі түбіртектерді, хабарламаларды жазу және жеткізу-137202 дана
Қалалық бюджет
15
«Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша салық департаментінің Әл-Фараби ауданы бойынша салық басқармасы» мемлекеттік мекемесі
25
Басқармаға түскен хаттарды, шығыс хаттарды тіркеу, орындаушыға тарату. Хабарламаларды мекен-жай бойынша тарату жұмыстары
Қалалық бюджет
16
«Оңтүстік Қазақстан Ішкі істер департаментінің Шымкент қалалық ішкі істер басқармасы» мемлекеттік мекемесі
5
Азаматтардың өтініштер бойынша құжаттарды рәсімдеуде көмек көрсету – 15000 құжат
Қалалық бюджет
17
Шымкент қалалық ішкі істер басқармасының Абай аудандық полиция бөлімі
65

Помощь в работе по разъяснению Закона Республики Казахстан «О языках в  Республике Казахстан» – 23 улиц, 2183 коммерческих структур
Городской бюджет
4.
Государственное учреждение «Отдел предпринимательства и сельского хозяйства города Шымкент»
2
Работа с документами, прием и направление телефонограмм
Городской бюджет
5.
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Шымкент»
5
Работа с заявлениями граждан. Помощь в работе по возврату неосвоенных земельных участок на нужды государства. Раздача извещений.
Городской бюджет
6.
Государственное учреждение «Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Шымкента»
5
Оказание помощи в заполнении, оформлении и регистрации 10 000 документов
Городской бюджет
7.
Государственное учреждение «Аппарат акима города Шымкент»
6
Работа с заявлениями граждан и копировальной техникой
Городской бюджет
8.
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ города Шымкента»
15
Работа с обращениями физических и юридических лиц и документоборотами
Городской бюджет
9.
Государственное учреждение «Аппарат акима Аль-Фарабийского района города Шымкент»
20
Благоустройство, озеленение и санитарно-очистительные работы территорий района – 120 000 квадратных метров. Оформление документов - 2500 документов
Городской бюджет
10.
Государственное учреждение «Аппарат акима Енбекшинского района города Шымкент»
25
Благоустройство, озеленение и санитарно - очистительные работы территорий района – 146,700 квадратных метров.
Помощь отделам аппарата акима района - впечатывание документов на компьютере - 1500 документов
Городской бюджет
11.
Государственное учреждение «Аппарат акима Абайского района города Шымкент»
30
Благоустройство, озеленение и санитарно-очистительные работы территорий района – 167250 квадратных метров
Городской бюджет
12.
Государственное учреждение «Налоговое управление по городу Шымкент Южно-Казахстанской области»
2
Помощь в оформлении налоговых документов, архивных документов - 5000 документов
Городской бюджет
13.
Государственное учреждение «Налоговое управление по Абайскому району налогового департамента по Южно-Казахстанской области»
25
Доставка извещений – 55 тысяч земельных участков, - 53 тысячи имущественного налога, - 65 тысяч транспортного налога
Городской бюджет
14.
Государственное учреждение «Налоговое управление по Енбекшинскому району налогового департамента по Южно-Казахстанской области»
25
Выписка и доставка уведомлений, квитанций по уплате налогов на землю, транспортные средства, имущества - 137202 штук
Городской бюджет
15.
Государственное учреждение «Налоговое управление по Аль-Фарабийскому району налогового департамента по Южно-Казахстанской области»
25
Работа с письмами, регистрация исходящих писем, поступивших в Управление.
Работа по доставке извещений по адресам
Городской бюджет
16.
Государственное учреждение «Управление внутренних дел города Шымкент Департамента внутренних дел Южно-Казахстанской области»
5
Оказание помощи в оформлении документации по обращениям граждан – 15000 дел
Городской бюджет
17.
Департамент внутренних дел города Шымкента отдел полиции Абайского района
65

Консьерж-Сақшы» бағдарламасы бойынша көмек көрсету, аймақтық полиция қызметкерлеріне қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуде көмек беру – 432 көпқабатты үйлер, 23538 жеке үйлер
Қалалық бюджет
18
Шымкент қалалық ішкі істер басқармасының Әл-Фараби аудандық полиция бөлімі
65
«Консьерж-Сақшы» бағдарламасы бойынша көмек көрсету, аймақтық полиция қызметкерлеріне қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуде көмек беру - 808 көпқабатты үйлер, 25216 жеке үйлер
Қалалық бюджет
19
Шымкент қалалық ішкі істер басқармасының Еңбекші аудандық полиция бөлімі
65
«Консьерж-Сақшы» бағдарламасы бойынша көмек көрсету, аймақтық полиция қызметкерлеріне қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуде көмек беру – 554 көпқабатты үйлер, 19670 жеке үйлер
Қалалық бюджет
20
«Қазақстан Республикасы жоғарғы соты жанындағы соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің Оңтүстік Қазақстан облыстық сотының кеңсесі» мемлекеттік мекемесі
5
Тараптарды шақыртуға, істерді рәсімдеуге, құжаттарды тігуге, хаттарды жөнелтуге, тізімдеме жасауға көмек көрсету
Қалалық бюджет
21
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот актілерін орындау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы сот актілерін орындау департаменті» мемлекеттік мекемесі
15
Істерді рәсімдеу, тігу, хаттарды жөнелту, тізімдеме жасау
Қалалық бюджет
22
«Нұр Отан» Халықтық Демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігі Оңтүстік Қазақстан облыстық филиалы
8
Азаматтардың арыз - шағымдарымен жұмыс жүргізу - 6000 арыз - шағымдар
Қалалық бюджет
23
«Нұр Отан» Халықтық Демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігі Шымкент қалалық филиалы
10
Техникалық жұмыс (ғимарат тазалай) – 650 шаршы метр. Құжаттарды рәсімдеу, құжаттармен іс-жүргізу, іс-шараларды өткізуге дайындық – 50 іс-шара. Азаматтардың арыз шағымдарын қарау – 500 хаттар. Азаматтардың арыз-шағымдарын талдау. Мониторинг жасау және айлық есептерін жүргізу. Партия мүшелерінің құжаттарын рәсімдеу – 1000 құжат
Қалалық бюджет
24
«Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Шымкент қаласының Төтенше жағдайлар Басқармасы» мемлекеттік мекемесі
1
Азаматтардың өтініштері мен жүгінулері және құжаттар айналымымен жұмыс жүргізу - 5000 құжаттар
Қалалық бюджет
25
«Қазақстан Республикасы табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті» мемлекеттік мекемесі
3
Азаматтардан түскен өтініштер бойынша құжаттарымен жұмыс жасауға, құжаттарды жүйелендіру және тігуге, көмек көрсету
Қалалық бюджет
26
«Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігі бақылау және әлеуметтік қорғау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша бақылау және әлеуметтік қорғау департаменті» мемлекеттік мекемесі
15
Зейнеткерлердің, мүгедектердің іс құжаттарын дайындау, түгендеу және өңдеу үшін көмек көрсету - 70 000
Қалалық бюджет
27
Шымкент қаласының «Ветеринарлық қызмет» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
6
Ветеринариялық және диагностикалық іс-шараларды жүргізу жұмысына көмектесу
Қалалық бюджет
28
«Қазақстан Республикасының ардагерлер ұйымы» қоғамдық бірлестігінің Оңтүстік Қазақстан облыстық аграрлық өнеркәсіп кешенінің бастауыш филиалы
2
110 ардагерлердің құжаттарын дайындауға көмек беру
Қалалық бюджет
29
«Қазақстан Республикасының ардагерлер ұйымы» қоғамдық бірлестігінің Шымкент қалалық филиалы
4
153 ардагерлермен жұмыс жүргізу
Қалалық бюджет
30
Қазақстан Республикасы Шымкент қаласы «Қарулы Күштерінің Ардагерлері» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Оңтүстік Қазақстан облыстық филиалы
5
Құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету - 5000
Қалалық бюджет
31
Қазақстан Республикасы «Шымкент қаласындағы қалалық мүгедектер қоғамы» қоғамдық бірлестігі
8

Оказание помощи по программе «Консьерж - Сақшы», помощь участковым полицейским в обеспечении общественного порядка - 432 многоэтажных домов, 23538 частных домов
Городской бюджет
18.
Департамент внутренних дел города Шымкента отдел полиции Аль-Фарабийского района
65
Оказание помощи по программе «Консьерж - Сақшы», помощь участковым полицейским в обеспечении общественного порядка – 808 многоэтажных домов, 25216 частных домов
Городской бюджет
19.
Департамент внутренних дел города Шымкента отдел полиции Енбекшинского района
65
Оказание помощи по программе «Консьерж - Сақшы», помощь участковым полицейским в обеспечении общественного порядка – 554 многоэтажных домов, 19670 частных домов
Городской бюджет
20.
Государственное учреждение «Канцелярия Южно-Казахстанского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан»
5
Приглашение сторон, оформление дел, подшивка, отправка писем, составление реестров
Городской бюджет
21.
Государственное учреждение «Департамент по исполнению судебных актов Южно-Казахстанской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан»
15
Оформление дел, подшивка, отправка писем, составление реестров
Городской бюджет
22.
Общественное объединение «Народно - Демократическая партия «Нур Отан» Южно-Казахстанский областной филиал
8
Оказание помощи в оформлении документации по обращениям граждан – 6000 заявлений и жалоб
Городской бюджет
23.
Общественное объединение «Народно - Демократическая партия «Нур Отан» Шымкентский городской филиал
10
Техническая работа (уборка зданий) – 650 квадратных метров.
Оформление дел, делопроизводства, подготовка по проведению мероприятий – 50 мероприятий.
Рассмотрение заявлений граждан – 500 писем
Анализ заявлений граждан. Ведение мониторинга и ежемесячных отчетов. Оформление дел членов Партий – 1000 дел
Городской бюджет
24.
Государственное учреждение «Управление по чрезвычайным ситуациям города Шымкента Департамента по чрезвычайным ситуациям Южно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан»
1
Работа с заявлениями, жалобами граждан и делооборотами – 5000 документов
Городской бюджет
25.
Государственное учреждение «Департамент агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Южно-Казахстанской области»
3
Оказание помощи в оформлении документации по обращениям граждан, подшивка и систематизация документов
Городской бюджет
26.
Государственное учреждение «Департамент по контролю и социальной защите комитета по контролю и социальной защите Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области»
15
Оказание помощи в подготовке, обработке и инвентаризации дел пенсионеров и инвалидов – 70000 документов
Городской бюджет
27.
Государственное коммунальное предприятие «Ветеринарная служба» города Шымкент
6
Оказание помощи в проведении мероприятий по диагностике и ветеринарии
Городской бюджет
28.
Первичный филиал общественного объединения «Организация ветеранов Республики Казахстан» агропромышленного комплекса Южно-Казахстанской области
2
Оказание помощи в оформлении дел 110 ветеранов
Городской бюджет
29.
Шымкентский городской филиал общественного объединения «Организация ветеранов Республики Казахстан»
4
Работа с 153 ветеранами
Городской бюджет
30.
Южно-Казахстанский областной филиал Республиканского общественного объединения «Ветераны Вооруженных сил»
5
Оформление документов - 5000 документов
Городской бюджет
31.
Республика Казахстан Общественное объединение «Городское общество инвалидов города Шымкента»
8

Ғимараттың 31,5 шаршы метр алаңын және қарасты аумақты тазалау. Құжаттармен жұмыс жүргізу 6000 парақ. І-топ мүгедектеріне жеке көмек көрсету
Қалалық бюджет
32
«Ару-аналар» Оңтүстік Қазақстан облыстық көпбалалы аналар қоғамдық бірлестігі
25
Аз қамтамасыз етілген отбасылардағы көпбалалы аналарға психологиялық, құқықтық көмек көрсету
Қалалық бюджет
33
«ЖҚТБ-нен балаларды қорғау» қайырымдылық қоғамдық қоры
30
В-20 диагнозына шалдыққан 200 балалардың отбасыларына әлеуметтік, моральдық, құқықтық және психологиялық көмек көрсету
Қалалық бюджет
34
Шымкент қаласы әкімдігінің «Шымкент мемлекеттік зоологиялық саябағы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
2
Саябақ аумағын тазарту, көшеттер егу және қарау, жасыл желектерді суғару, қурағандардан тазарту – 180 шаршы метр
Қалалық бюджет
35
«Тұрғын үй» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
3
Аумақты тазалау және көгалдандыру – 60483.0 шаршы метр
Қалалық бюджет
36
Жеке қор «СодБи»
2
Іргелес аумақты көріктендіру, көгалдандыру – 1 гектар, ғимаратты тазалау жұмыстары – 1000 шаршы метр
Қалалық бюджет
37
«БАРННЕ» меншікті пәтер иелерінің тұтыну кооперативі
2
«БАРННЕ» меншікті пәтер иелерінің тұтыну кооперативі
38
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің «ЛТД - Тұрмыс» Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
150
Көше тазалау және көгалдандыру жұмыстарын орындау – 100000 шаршы метр
Қалалық бюджет
39
Қазақстан Республикасы Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі «Байтерек-Л.Б»
70
Ішкі орам аулалық аймақтарды, қоқыстарды тазарту жұмыстары 14523 шаршы метр. Қала көшелерін қолмен санитарлық тазалау жұмыстары 12046 шаршы метр. Көріктендіру, көгалдандыру жұмыстары 632 шаршы метр
Қалалық бюджет
40
Жеке кәсіпкер «Манкентбаев Ауесхан»
20

Уборка помещения площадью 31,5 квадратных метров и прилегающей территории. Работа с документами - 6000 листов. Оказание индивидуальной помощи инвалидам І группы
Городской бюджет
32.
Южно-Казахстанское областное общественное объединение многодетных матерей «Ару аналар»
25
Оказание психологической, юридической помощи многодетным, малообеспеченным семьям
Городской бюджет
33.
Благотворительный общественный фонд «Защита детей от СПИДа»
30
Оказание психологической, социальной, моральной, консультативной и юридической помощи 200 семьям, имеющих детей с диагнозом В-20
Городской бюджет
34.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Шымкентский государственный зоологический парк» акимата города Шымкента
2
Уборка территории дендропарка, посадка саженцев, уход, полив зеленых насаждений, очистка от сухостоя – 180 квадратных метров
Городской бюджет
35.
Государственное коммунальное предприятие «Тұрғын үй»
3
Уборка и благоустройство территорий – 60483.0 квадратных метров
Городской бюджет
36.
Частный фонд «СодБи»
2
Озеленение, благоустройство прилегающей территории – 1 гектар, уборка здания – 1000 квадратных метров
Городской бюджет
37.
Потребительский кооператив собственников квартир «БАРННЕ»
2
Санитарная очистка и уборка внутридворовых и квартальных территорий 378993 кв.м Енбекшинского района
Городской бюджет
38.
Товарищество с ограниченной ответственностью «ЛТД-Турмыс»
150
Уборка улиц и озеленения по городу – 100000 квадратных метров
Городской бюджет
39.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Байтерек-Л.Б»
70
Очистка от мусора внутридворовых территорий 14523 квадратных метров.
Ручная санитарная очистка улиц города 12046 квадратных метров. Благоустройство,  озеленение 632 квадратных метров
Городской бюджет
40.
Индивидуальный предприниматель «Манкентбаев Ауесхан»
20

Көгалдандыру және аулаларды тазалау - 340201,5 шаршы метр
Қалалық бюджет
Барлығы
784
Ескертпе: қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары жұмыс берушімен және қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтың арасында жасалатын еңбек шартында көзделеді.

Благоустройство и уборка дворов 340201,5 квадратных метров
Городской бюджет
Всего:
784
Примечание: условия труда общественных работ предусматриваются в трудовом договоре, заключаемом между работодателем и гражданином, участвующем в общественных работах.