Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2013 жылғы 6 ақпандағы № 12/69-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 15 наурызда № 2252 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 38/227-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 20.03.2015 № 38/227-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» (Салық кодексі) Кодексінің 387 бабының 1-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Арыс қалалық мәслихатының 2012 жылғы 25 қыркүйектегі № 8/44–V шешімімен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2127 нөмірімен тіркелген) Арыс қаласының жерді аймақтарға бөлу схемасы негізінде, Қазақстан Республикасының «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)» кодексінің 378379381383 баптарымен белгіленген жер салығының базалық салық ставкалары 1, 2, 3, 4, 5 аймақтарда автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда 50 (елу) пайызға жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Е.Алимбаев

О корректировке базовых ставок земельного налога
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 6 февраля 2013 года № 12/69-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 15 марта 2013 года № 2252. Утратило силу решением Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20 марта 2015 года № 38/227-V
Сноска. Утратило силу решением Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20.03.2015 № 38/227-V.
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», городской маслихат РЕШИЛ:
1. На основании схемы зонирования земель города Арыс, утвержденной решением Арысского городского маслихата от 25 сентября 2012 года № 8/44–V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2127), повысить базовые ставки земельного налога, установленные статьями 378379381383 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) для земель, находящихся в зонах 1, 2, 3, 4, 5 за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции на 50 (пятьдесят) процентов.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии городского маслихата   Е. Алимбаев