Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы № 85 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 сәуірде № 2265 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 16 шілдедегі № 244 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 16.07.2015 № 244 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы «Салық және бюджетке төленетін басқада міндетті төлемдер туралы» (Салық кодексі) Салық Кодексінің 387 бабының 1-тармағына және Кентау қалалық мәслихатының 2003 жылғы 28 қарашадағы № 13 «Кентау қаласы жерін аймақтарға бөлу схемасы бекіту туралы» шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)» Кодекстің 378379381383-баптарында белгiленген, автотұраққа (паркингке), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда, жер салығының базалық ставкалары 50 процентке жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихатының сессия төрағасы       Ж.Курманбеков
Қалалық мәслихат хатшысы                   К.Сырлыбаев

О корректировке базовых ставок земельного налога
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29 марта 2013 года № 85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 12 апреля 2013 года № 2265. Утратило силу решением Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 16 июля 2015 года № 244
Сноска. Утратило силу решением Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 16.07.2015 № 244.
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый Кодекс) и решением Кентауского городского маслихата от 28 ноября 2003 года № 13 «Об утверждении схемы зонирования земель города Кентау» Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. В соответствии со статьями 378379381383 Кодекса «О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)», повысить ставки земельного налога на 50 процентов от базовых ставок земельного налога, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии городского маслихата   Ж. Курманбеков
Секретарь городского маслихата             К. Сырлыбаев