2012-2013 жылдарға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдерін айқындау туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 15 шілдедегі № 243 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 31 шілдеде № 2349 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 01-3-1/371 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімдігінің 24.01.2014 № 01-3-1/371 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына және «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кентау қаласы бойынша 2012-2013 жылдарға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдері қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ.Қожағұловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 5 қазаннан туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Кентау қаласының әкімі                     Б.Байсалов
Кентау қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 15 шілдедегі
№ 243 қаулысына қосымша
Кентау қаласы бойынша 2012-2013 жылдарға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдері
Дақылдар түрі
Егістіктің оңтайлы себу мерзімдері
Ескертпе
басталуы
аяқталуы
1
Күздік бидай
05 қазан
25 қараша
Егістік және суармалы жерлер
2
Жаздық бидай
25 ақпан
15 наурыз
Суармалы жерлер
3
Көкөніс және бақша өнімдері
20 наурыз
15 мамыр
Суармалы жерлер
4
Мақта
25 сәуір
25 мамыр
Суармалы жерлер
5
Жүгері
15 сәуір
20 мамыр
Суармалы жерлер
6
Мақсары
15 наурыз
20 сәуір
Суармалы жерлер
7
Жоңышқа
15 наурыз
15 сәуір
Суармалы жерлер

Об определении оптимальных сроков сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2012-2013 годы
Постановление акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 15 июля 2013 года № 243. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 31 июля 2013 года № 2349. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 24 января 2014 года № 01-3-1/371)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 24.01.2014 № 01-3-1/371).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства» акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по городу Кентау на 2012-2013 годы согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города К. Кожагулова.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 5 октября 2012 года.
Аким города Кентау                         Б. Байсалов
Приложение к постановлению
акимата города Кентау
от 15 июля 2013 года № 243
Оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2012-2013 годы по городу Кентау
Виды культур
Оптимальные сроки сева
Примечание
начало
завершение
1
Озимая пшеница
05 октября
25 ноября
Пашневые и орошаемые земли
2
Яровая пшеница
25 февраля
15 марта
Орошаемые земли
3
Овощные и бахчевые продукты
20 марта
15 мая
Орошаемые земли
4
Хлопок
25 апреля
25 мая
Орошаемые земли
5
Кукуруза
15 апреля
20 мая
Орошаемые земли
6
Сафлор
15марта
20 апреля
Орошаемые земли
7
Люцерна
15 марта
15 апреля
Орошаемые земли