2013 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 26 ақпандағы № 94 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментімен 2013 жылғы 15 наурызда № 2250 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы әкімі аппаратының 2014 жылғы 26 ақпандағы № 207 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы әкімі аппаратының 26.02.2014 № 207 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды жүргізетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және оларды қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтардың еңбекақысы айына тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері көлемінде бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Айтбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі:                               Р.Жолдас
Бәйдібек ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 26 ақпандағы
№ 94 қаулысымен бекітілген
2013 жылға арналған ақылы қоғамдық жұмыстарды жүргізетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және оларды қаржыландыру көздері
Р/с
Мекеменің атауы
Қоғамдық жұмыстарға қатысушылар саны
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қаржыландыру көздері
Көлемі
1
Бәйдібек ауданы әкімдігінің ауылдық округі әкімінің аппараты мемлекеттік мекемелері
42
Қоғамдық тәртіпті сақтауға көмектесу
Жергілікті бюджет
6 ай
2
Бәйдібек ауданы әкімдігінің ауылдық округі әкімінің аппараттары, «Бәйдібек ауданы әкімдігінің «Бәйдібек аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі

Об организации общественных работ на 2013 год
Постановление акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 26 февраля 2013 года № 94. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 15 марта 2013 года № 2250. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 26 февраля 2014 года № 207)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 26.02.2014 № 207).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы на 2013 год, виды, объемы и источники их финансирования согласно приложению.
2. Утвердить размер оплаты труда граждан, занятых на общественных работах в месяц, в размере минимальной заработной платы, установленного законом о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Н. Айтбекова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района                               Р. Жолдас
Утверждено постановлением
акимата района Байдибек
от 26 февраля 2013 года № 94
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы на 2013 год, виды, объемы и источники их финансирования
п/п
Наименование организации
Количество участников общественных работ
Виды общественных работ
Источник финансирования
Объемы
1.
Государственные учреждения аппараты акимов сельских округов акимата Байдибекского района
42
Оказание помощи в сохранении общественного порядка
Местный бюджет
6 месяцев
2
Государственные учреждения аппараты акимов сельских округов акимата Байдибекского района, государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Байдибек» акимата района Байдибек

100
Аймақты экологиялық сауықтыруға, көріктендіруге қатысу
Жергілікті бюджет
1 ай
3
Бәйдібек ауданы әкімдігінің ауыл округі әкімінің аппараты мемлекеттік мекемелері, «Бәйдібек аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
200
Аулаларды көгалдандыру, ағаш отырғызу
Жергілікті бюджет
15 күн
4
Бәйдібек ауданы әкімдігінің ауылдық округі әкімінің аппараты мемлекеттік мекемелері
50
Әлеуметтік маңызы бар және басқа да жұмыстарды ұйымдастыруға көмектесу
Жергілікті бюджет
10 күн
5
«Бәйдібек ауданы әкімдігінің «Бәйдібек аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
8
Әлеуметтік маңызы бар және басқа да жұмыстарды ұйымдастыруға көмектесу
Жергілікті бюджет
11 күн
Барлығы
400
Ескертпе: қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары жұмыс берушімен және қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтың арасында жасалатын еңбек шартында көзделеді.

100
Участие в экологическом оздоровлении и озеленении региона
Местный бюджет
1 месяц
3
Государственные учреждения аппараты акимов сельских округов акимата Байдибекского района, государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Байдибек» акимата района Байдибек
200
Озеленение территорий, посадка деревьев
Местный бюджет
15 дней
4.
Государственные учреждения аппараты акимов сельских округов акимата Байдибекского района
58
Оказание помощи в организации социально значимых и других работ
Местный бюджет
10 дней
5
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ района Байдибек» акимата Байдибекского района»
8
Оказание помощи в организации социально значимых и других работ
Местный бюджет
11 дней
Всего
400
Примечание: условия труда общественных работ предусматриваются в трудовом договоре, заключаемым между работодателем и гражданином, участвующим в общественных работах.