Бәйдібек аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9/42 "2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 1 қарашадағы № 18/91 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 6 қарашада № 2399 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 11 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 20.01.2014 № 11 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 25 қазан 2013 жылғы № 19/166-V Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2388 тіркелген шешіміне сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9/42 «2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2181 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтардағы «Алғабас» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Бәйдібек ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекiтілсін:
1) кірістер - 5 909 247 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 366 964 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 3 360 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 6 000 мың теңге;
трансферттер түсімі - 5 532 923 мың теңге;
2) шығындар - 5 923 757 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9 775 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 18 176 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 8 401 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 24 285 мың теңге;

О внесении изменений в решение Байдибекского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 9/42 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 1 ноября 2013 года № 18/91. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 6 ноября 2013 года № 2399. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 20 января 2014 года № 11)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 20.01.2014 № 11).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 25 октября 2013 года № 19/166-V «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2388, Байдибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байдибекского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 9/42 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2181, опубликовано 11 января 2013 года в газете «Алгабас») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Байдибекского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы - 5 909 247 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 366 964 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 3 360 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 6 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 5 532 923 тысяч тенге;
2) затраты - 5 923 757 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 775 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18 176 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 401 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 24 285 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24 285 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 18 176 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 8 401 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14 510 мың теңге.»;
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«4. 2013 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері белгіленсін:
аудан бюджетіне 56,5 пайыз;
облыстық бюджетке 43,5 пайыз.».

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 285 тысяч тенге, в том числе;
поступление займов - 18 176 тысяч тенге;
погашение займов – 8 401 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 510 тысяч тенге.»;
пункт 4 изложить в новой редакции:
«4. Установить на 2013 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
в бюджет района 56,5 процентов;
в областной бюджет 43,5 процентов.».

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
286
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
286
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
177862
2
Әлеуметтiк көмек
152435
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
152435
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
8818
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11752
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5450
006
Тұрғын үй көмегі
1722
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
4413
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1540
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
25884
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
81573
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
11283
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
25427
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25427
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24270
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1057
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
138334
1
Тұрғын үй шаруашылығы
19395
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15589
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
4000
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
11589
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
3806
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
3806
2
Коммуналдық шаруашылық
88925
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
286
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
286
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
177862
2
Социальная помощь
152435
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
152435
002
Программа занятости
8818
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11752
005
Государственная адресная социальная помощь
5450
006
Оказание жилищной помощи
1722
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
4413
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1540
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25884
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
81573
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11283
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
25427
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25427
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24270
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1057
021
Капитальные расходы государственного органа
100
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
138334
1
Жилищное хозяйство
19395
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15589
033
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4000
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
11589
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
3806
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
3806
2
Коммунальное хозяйство
88925
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)