Бәйдібек аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9/42 "2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 20/103 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 25 желтоқсанда № 2453 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 11 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 20.01.2014 № 11 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 24 желтоқсан 2013 жылғы № 22/190-V Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2451 тіркелген шешіміне сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9/42 «2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2181 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтардағы «Алғабас» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Бәйдібек ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекiтілсін:
1) кірістер - 5 906 340 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 366 964 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -3 360 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 6 000 мың теңге;
трансферттер түсімі -5 530 016 мың теңге;
2) шығындар -5 920 850 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 62 019 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 70 420 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 8 401 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу-0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 76 529 мың теңге;

О внесении изменений в решение Байдибекского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 9/42 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24 декабря 2013 года № 20/103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 25 декабря 2013 года № 2453. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 20 января 2014 года № 11)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 20.01.2014 № 11).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пунктом 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 24 декабря 2013 года № 22/190-V «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2451, Байдибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байдибекского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 9/42 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2181, опубликовано 11 января 2013 года в газете «Алгабас») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Байдибекского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы - 5 906 340 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 366 964 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 3 360 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 6 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 5 530 016 тысяч тенге;
2) затраты - 5 920 850 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 62 019 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 70 420 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 401 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов -0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 76 529 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 76 529 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 70 420 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 8 401 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14 510 мың теңге.».
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бәйдібек аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:                      А.Құлымбет
Бәйдібек аудандық мәслихатының хатшысы:    С.Спабеков
Бәйдібек аудандық мәслихатының
2013 жылғы "24" желтоқсандағы
№ 20/103 шешіміне қосымша
Бәйдібек аудандық мәслихатының
2012 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 9/42 шешіміне қосымша
2013 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы
1
2
3

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 76 529 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 70 420 тысяч тенге;
погашение займов – 8 401 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 510 тысяч тенге.».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Байдибекского
районного маслихата                        А.Кулымбет
Секретарь Байдибекского
районного маслихата                        С.Спабеков
Приложение к решению
Байдибекского районного маслихата
от 24 декабря 2013 года № 20/103
Приложение к решению
Байдибекского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 9/42
Районный бюджет на 2013 год
Категория             Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
286
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
286
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
177585
2
Әлеуметтiк көмек
152158
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
152158
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
8818
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11752
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5450
006
Тұрғын үй көмегі
1722
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
4136
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1540
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
25884
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
81573
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
11283
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
25427
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25427
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24270
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1057
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
138669
1
Тұрғын үй шаруашылығы
19336
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15530
033
Инжернерлік- коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
3941
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
11589
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
3806
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
3806
2
Коммуналдық шаруашылық
88925
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
286
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
286
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
177585
2
Социальная помощь
152158
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
152158
002
Программа занятости
8818
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11752
005
Государственная адресная социальная помощь
5450
006
Оказание жилищной помощи
1722
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
4136
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1540
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25884
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
81573
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11283
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
25427
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25427
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24270
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1057
021
Капитальные расходы государственного органа
100
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
138669
1
Жилищное хозяйство
19336
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15530
033
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3941
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
11589
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
3806
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
3806
2
Коммунальное хозяйство
88925
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)