Алтынтөбе ауылы округі, Қаржан елді мекенінің аумағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы Алтынтөбе ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 11 қарашадағы № 28 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 қарашада № 2409 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы Алтынтөбе ауылы округі әкімінің 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 41 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы Алтынтөбе ауылы округі әкімінің 18.12.2014 № 41 шешімімен.
Ескерту. Шешімнің атауы жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы Алтынтөбе ауылдық округі әкімінің 07.11.2014 № 33 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Оңтүстік Қазақстан облысының Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қазығұрт аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2013 жылғы 12 қазандағы № 1-09/316 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында Алтынтөбе ауылы округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алтынтөбе ауыл округі, Қаржан елді мекенінің тұрғындарының жеке қосалқы шаруашылығында бруцеллез ауруының ошағы анықталуына байланысты Алтынтөбе ауыл округі, Қаржан елді мекенінің аумағына шектеу iс-шаралары белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы Алтынтөбе ауылдық округі әкімінің 07.11.2014 № 33 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алтынтөбе ауыл округі әкімі аппаратының бас маман ветеринары Б.Бишеевке жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгiзiледi.
Ауыл округінің әкімі                       Б.Тойшиев

Об установлении ограничительных мероприятии на территории населенного пункта Каржан сельского округа Алтынтобе
Решение акима сельского округа Алтынтобе Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 11 ноября 2013 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 ноября 2013 года № 2409. Утратило силу решением акима сельского округа Алтынтобе Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 18 декабря 2014 года № 41
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Алтынтобе Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 18.12.2014 № 41.
Сноска. Заголовок решения - в редакции решения акима сельского округа Алтынтобе Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 07.11.2014 № 33 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии» на основании представления руководителя Казыгуртской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Южно-Казахстанской области от 12 октября 2013 года № 1-09/316 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных аким сельского округа Алтынтобе РЕШИЛ:
1. В связи выявлением очага болезни бруцеллеза в частном подсобном хозяйстве у жителей населенного пункта Каржан сельского округа Алтынтобе установить ограничительные мероприятия на территории населенного пункта Каржан сельского округа Алтынтобе.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением акима сельского округа Алтынтобе Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 07.11.2014 № 33 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением данного решения возложить главному специалисту ветеринару аппарата акима сельского округа Алтынтобе Б. Бишеева.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа                      Б. Тойшиев