Сабыр Рақымов ауылдық округі, Көкібел және Қызыл ата елді мекендерінің аумағына шектеу iс-шараларын енгiзе отырып ветеринариялық режим белгiлеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы Сабыр Рақымов ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 22 қазандағы № 12 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментімен 2013 жылғы 20 қарашада № 2413 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы Сабыр Рақымов ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 3 ақпандағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы Сабыр Рақымов ауылдық округі әкімінің 03.02.2014 № 3 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Оңтүстік Қазақстан облысының Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қазығұрт аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2013 жылғы 10 қазандағы № 1-09/310 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында Сабыр Рақымов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сабыр Рақымов ауылдық округі, Көкібел және Қызыл ата елді мекендерінің тұрғындарының жеке қосалқы шаруашылығында бруцеллез ауруының ошағы анықталуына байланысты Сабыр Рақымов ауылдық округі, Көкібел және Қызыл ата елді мекендерінің аумағына шектеу iс-шараларын енгiзе отырып ветеринариялық режим белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сабыр Рақымов ауылдық округі әкімі аппаратының бас маман - ветеринары Н.Бекбауовқа жүктелсін.
3. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі                    С.Макулбаев

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории населенных пунктов Кокибел и Кызыл ата сельского округа Сабыра Рахимова
Решение акима сельского округа Сабыра Рахимова Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 22 октября 2013 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 ноября 2013 года № 2413. Утратило силу решением акима сельского округа Сабыра Рахимова Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 3 февраля 2014 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Сабыра Рахимова Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 03.02.2014 № 3.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии» на основании представления руководителя Казыгуртской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Южно-Казахстанской области от 10 октября 2013 года № 1-09/310 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных аким сельского округа Сабыра Рахимова РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением очага болезни бруцеллеза в частном подсобном хозяйстве у жителей населенных пунктов Кокибел и Кызыл ата сельского округа Сабыра Рахимова, установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий на территории населенных пунктов Кокибел и Кызыл ата сельского округа Сабыра Рахимова.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на главного специалиста ветеринара аппарата акима сельского округа Сабыра Рахимова Н. Бекбауова.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким сельского округа                      С. Макулбаев