Шарапхана ауыл округі, Жіңішке және М.Өтемісұлы елді мекендерінің аумақтарына шектеу iс-шараларын енгiзе отырып ветеринариялық режим белгiлеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы Шарапхана ауылы округі әкімінің 2013 жылғы 9 желтоқсандағы № 75 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 26 желтоқсанда № 2463 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы Шарапхана ауылы округі әкімінің 2014 жылғы 3 ақпандағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы Шарапхана ауылы округі әкімінің 03.02.2014 № 4 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Оңтүстік Қазақстан облысының Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қазығұрт аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2013 жылғы 10 қазандағы № 1-09/308 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында Шарапхана ауылы округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарапхана ауылы округі, Жіңішке және М.Өтемісұлы елді мекендерінің тұрғындарының жеке қосалқы шаруашылығында бруцеллез ауруының ошағы анықталуына байланысты Шарапхана ауыл округі, Жіңішке және М.Өтемісұлы елді мекендерінің аумағына шектеу iс-шараларын енгiзе отырып ветеринариялық режим белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарапхана ауылы округі әкімінің орынбасары Т.Ақбергенге жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауыл округінің әкімі                       А.Тойшиев

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории населенных пунктов Жинишке и М.Отемисулы сельского округа Шарапхана
Решение акима сельского округа Шарапхана Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 9 декабря 2013 года № 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 26 декабря 2013 года № 2463. Утратило силу решением акима сельского округа Шарапхана Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 3 февраля 2014 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа  Шарапхана Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 03.02.2014 № 4.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии», на основании представления руководителя Казыгуртской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Южно–Казахстанской области от 10 октября 2013 года № 1-09/308 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных аким сельского округа Шарапхана РЕШИЛ:
1. В связи выявлением очага болезни бруцеллеза в частном подсобном хозяйстве у жителей населенных пунктов Жинишке и М.Отемисулы сельского округа Шарапхана установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий на территории населенных пунктов Жинишке и М. Отемисулы сельского округа Шарапхана.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима сельского округа Шарапхана Т. Ақберген.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа                      А. Тойшиев