Мақтаарал ауданы бойынша жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 маусымдағы № 17-100-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 26 шілдеде № 2342 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 маусымдағы № 45-284-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 24.06.2015 № 45-284-V шешімімен.
«Салық және бюджетке төленетін міндетті төлемдер туралы» (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексінің 387-бабының 1-тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы № 15-79-V «Мақтаарал ауданының елді мекендеріндегі жерлерді аймақтарға бөлу схемалары туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2279 тіркелген) шешімінің негізінде, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы «Салық және бюджетке төленетін міндетті төлемдер туралы» (Салық кодексі) кодексінің 378379381383-баптарымен белгіленген жер салығының базалық ставкалары жоғарылатылсын:
елді мекендердің 1, 2, 3 аймақтарында, автотұраққа (паркингке) және автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда 50 процентке.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы:    Б.Жұманов
Аудандық мәслихаттың хатшысы:              О.Дәндібаев

О корректировке базовых ставок земельного налога по Мактааральскому району
Решение Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 июня 2013 года № 17-100-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 26 июля 2013 года № 2342. Утратило силу решением Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24 июня 2015 года № 45-284-V
Сноска. Утратило силу решением Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24.06.2015 № 45-284-V.
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. На основании решения Мактааральского районного маслихата от 29 марта 2013 года № 15-79-V «О схеме зонирования земель в населенных пунктах Мактааральского района» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2279), повысить базовые ставки земельного налога, установленные статьями 378379381383 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) для земель, находящихся:
в зонах 1, 2, 3 населенных пунктов за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги) и автозаправочные станции на 50 процентов.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата    Б. Жуманов
Секретарь районного маслихата              О. Дандибаев