Ордабасы аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11/1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 12/1 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 15 ақпанда № 2234 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 15 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 24.01.2014 № 15 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 18 қаңтар № 11/90-V Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2210, тіркелген шешіміне сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Ордабасы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2193 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 19 қаңтардағы «Ордабасы оттары» газетінің № 3-4 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«Ордабасы ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7 286 045 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 559 312 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 043 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 719 690 мың теңге;
2) шығындар - 7 351 944 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 23 697 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 36 351 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 654 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -89 596 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 89 596 мың теңге:
қарыздар түсімі – 36 351 мың теңге;

О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 11/1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 31 января 2013 года № 12/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 15 февраля 2013 года № 2234. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24 января 2014 года № 15)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24.01.2014 № 15).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 18 января 2013 года № 11/90-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2210, Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 11/1 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2193, опубликовано 19 января 2013 года в газете «Ордабасы оттары» № 3-4) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Ордабасинского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 286 045 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 559 312 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 043 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 719 690 тысяч тенге;
2) затраты – 7 351 944 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23 697 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 36 351 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 654 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -89 596 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 89 596 тысяч тенге:
поступление займов – 36 351 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу – 11 536 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 64 781 мың теңге.».
Көрсетілген шешімнің 12345 қосымшалары осы шешімнің 12345 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың сессиясының төрағасы  Б.Джумабеков
Аудандық мәслихат хатшысы                  П.Жұрман
Ордабасы аудандық мәслихатының

погашение займов – 11 536 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 64 781 тысяч тенге.».
Приложения 12345 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии районного маслихата    Б. Джумабеков
Секретарь районного маслихата              П. Жұрман
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного маслихата

4 028 841
003
Жалпы білім беру
3 965 545
006
Балаларға қосымша білім беру
63 296
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
692 780
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
188 476
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 140
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
58 322
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
16 980
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
11 734
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
94 300
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
504 304
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
504 304
05
Денсаулық сақтау
221
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
221
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
221
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
221
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
435 144
2
Әлеуметтiк көмек
410 902
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
410 902
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
105 895
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9 930
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
17 212
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9 723
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
21 123
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
217 391
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
9 840
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
19 788
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
24 242
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24 242
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

4 028 841
003
Общеобразовательное обучение
3 965 545
006
Дополнительное образование для детей
63 296
9
Прочие услуги в области образования
692 780
464
Отдел образования района (города областного значения)
188 476
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7 140
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
58 322
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
16 980
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
11 734
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
94 300
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
504 304
037
Строительство и реконструкция объектов образования
504 304
05
Здравоохранение
221
9
Прочие услуги в области здравоохранения
221
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
221
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
221
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
435 144
2
Социальная помощь
410 902
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
410 902
002
Программа занятости
105 895
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 930
005
Государственная адресная социальная помощь
17 212
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9 723
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21 123
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
217 391
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9 840
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
19 788
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
24 242
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24 242
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения