2013 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдерін айқындау туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 19 ақпандағы № 95 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментімен 2013 жылғы 13 наурызда № 2249 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімі аппаратының 2014 жылғы 8 қаңтардағы № 18 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімі аппаратының 08.01.2014 № 18 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына және «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысына сәйкес, Отырар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Отырар ауданы бойынша 2013 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдері қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Есенбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                Б.Сыздықов
Отырар ауданы әкiмдiгiнiң
2013 жылғы 19 ақпандағы
№ 95 қаулысымен бекiтiлген
Отырар ауданы бойынша 2013 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлерi бойынша егiстiктiң оңтайлы себу мерзiмдерi
Дақылдар түрi
Оңтайлы мерзiмдерi
Ескерту
басталуы
аяқталуы
1
Көкөнiс
20.03.2013 жыл
15.05.2013 жыл
Суармалы жер
2
Мақта
25.04.2013 жыл
25.05.2013 жыл
Жылдың қалыптасқан ауа райының климаттық жағдайын ескере отырып
3
Дәндік жүгерi
15.04.2013 жыл
01.06.2013 жыл
Жылдың қалыптасқан ауа райының климаттық жағдайын ескере отырып
4
Жоңышқа
15.03.2013 жыл
15.04.2013 жыл
Суармалы жер

Об определении оптимальных сроков сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2013 год
Постановление акимата Отрарского района Южно-Казахстанской области от 19 февраля 2013 года № 95. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 13 марта 2013 года № 2249. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Отрарского района Южно-Казахстанской области от 8 января 2014 года № 18)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Отрарского района Южно-Казахстанской области от 08.01.2014 № 18).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства», акимат Отрарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Отрарскому району на 2013 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Н.Есенбаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б.Сыздыков
Утверждено постановлением
акимата Отрарского района
от 19 февраля 2013 года № 95
Оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Отрарскому району на 2013 год
Виды культур
Оптимальные сроки
Замечания
начало
завершение
1
Овощные
20.03.2013 год
15.05.2013 год
Орошаемые земли
2
Хлопок
25.04.2013 год
25.05.2013 год
С учетом сложившихся погодно-климатических условий года
3
Кукуруза на зерно
15.04.2013 год
01.06.2013 год
С учетом сложившихся погодно-климатических условий года
4
Люцерна
15.03.2013 год
15.04.2013 год
Орошаемые земли