2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 132 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қаңтарда № 2490 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 5 қаңтардағы № 2 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 05.01.2015 № 2 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 2441 тіркелген шешіміне сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 8 022 902 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 6 248 652 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 54 642 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 4 700 мың теңге;
трансферттер түсімі - 1 714 908 мың теңге;
2) шығындар - 8 244 773 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 20 117 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 24 889 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 772 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -241 988 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 241 988 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 24 899 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 3 306 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 220 405 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 05.12.2014 № 218 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2014 жылы облыстық бюджетке аудандық бюджеттен жеке табыс салығынан және әлеуметтік салықтан 15-пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.

О районном бюджете на 2014-2016 годы
Решение Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 132. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 10 января 2014 года № 2490. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 5 января 2015 года № 2)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 05.01.2015 № 2).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2441, Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Созакского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 8 022 902 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 6 248 652 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 54 642 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 4 700 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 714 908 тысяч тенге;
2) затраты – 8 244 773 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20 117 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 24 889 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 4 772 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -241 988 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 241 988 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 24 899 тысяч тенге;
погашение займов - 3 306 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 220 405 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 05.12.2014 № 218 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Установить на 2014 год норматив распределения индивидуального подоходного налога и социального налога в размере 15 процентов в областной бюджет.

3. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2014 жылға арналған резерві 6 800,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
4. 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238-бабының 2 тармағына сәйкес, 2014 жылға ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтiк ставкалар белгіленсін.

3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 6 800,0 тысяч тенге.
4. Установить на 2014 год согласно пункта 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 21.02.2014 № 156 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламалар бөлінісінде 2014 жылға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламасының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2014 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 4 в редакции решения Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 21.02.2014 № 156 (вводится в действие с 01.01.2014).
5. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2014 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2014 год, согласно приложению 5.

7. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджетте әрбір ауылдық (селолық) поселкелік округтерінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Созақ аудандық мәслихатының
кезекті XXIII сессиясының төрағасы         Е.Тұрабаев
Созақ аудандық мәслихатының хатшысы        М.Исаев
Созақ аудандық мәслихатының
2013 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 132 шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет

7. Утвердить перечень бюджетных программ каждого поселкового, аульного (сельского) округов районного бюджета на 2014-2016 годы согласно приложению 6.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередного
XXIII сессии Созакского
районного маслихата                        Е.Турабаев
Секретарь Созакского
районного маслихата                        М.Исаев
Приложение 1
к решению Созакского районного
маслихата от 23 декабря 2013 года № 132
Районный бюджет на 2014 год