2013 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдерін айқындау туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 15 наурыздағы № 215 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 12 сәуірде № 2266 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 7-1177 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімінің 24.04.2014 № 7-1177 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына және «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Төлеби ауданы бойынша 2013 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдері қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Дүйсебаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ә.Тұрғымбеков
Төлеби ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 15 наурыздағы
№ 215 қаулысымен бекітілген
Төлеби ауданы бойынша 2013 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдері
Ауылшаруашылық дақылдарының түрлері
Оңтайлы мерзімдері
Ескерту
басталуы
аяқталуы
1
Жаздық бидай
13.04.2013 жыл
19.05.2013 жыл
Тәлімі жер
2
Мақсары
13.04.2013 жыл
25.04.2013 жыл
Тәлімі жер
3
Жоңышқа
13.04.2013 жыл
25.04.2013 жыл
Тәлімі және суармалы жер

Об определении оптимальных сроков сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2013 год
Постановление акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 15 марта 2013 года № 215. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 12 апреля 2013 года № 2266. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Толебийского района Южно-Казахстанской области от 24 апреля 2014 года № 7-1177)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Толебийского района Южно-Казахстанской области от 24.04.2014 № 7-1177).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства» аким ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки посевов по видам субсидируемых сельскохозяйственных культур по Толебийскому району на 2013 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Дуйсебаева С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Тургымбеков
Утверждено постановлением
акимата Толебийского района
от 15 марта 2013 года № 215
Об определении оптимальных сроков сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Толебийскому району 2013 год
Виды сельскохозяйственных культур
Оптимальные сроки
Примечание
начало
конец
1
Яровая пшеница
13.04.2013 год
19.05.2013 год
Богарная земля
2
Сафлор
13.04.2013 год
25.04.2013 год
Богарная земля
3
Люцерна
13.04.2013 год
25.04.2013 год
Богарная и поливные земли