"Шығыс Қазақстан облысының қоршаған ортаға эмиссияға төлемақы ставкалары туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/234-IV шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 17/203-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 желтоқсанда № 3134 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 19/220-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 12.04.2018 № 19/220-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 495-бабы 9-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 5-тармағына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысының қоршаған ортаға эмиссияға төлемақы ставкалары туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/234-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 2524, 2010 жылдың 1 ақпанындағы № 16 "Дидар", 2010 жылдың 2 ақпанындағы № 16 "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысының қоршаған ортаға эмиссияға төлемақы ставкалары туралы" 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/234-IV шешімге өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 24 қазандағы № 15/182-V шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
С. Солдатов
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
Г. Пинчук
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының

О внесении изменения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 17/234-IV "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду Восточно-Казахстанской области"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2013 года N 17/203-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 декабря 2013 года N 3134. Утратило силу - решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2018 года № 19/220-VI
Сноска. Утратило силу - решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12.04.2018 № 19/220-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду Восточно-Казахстанской области" от 21 декабря 2009 года № 17/234-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2524, опубликовано в газетах "Дидар" от 1 февраля 2010 года № 16, "Рудный Алтай" от 2 февраля 2010 года № 16) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Отменить решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 24 октября 2013 года № 15/182-V "О внесении изменения в решение от 21 декабря 2009 года № 17/234-IV "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду Восточно-Казахстанской области".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
С. Солдатов
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата
Г. Пинчук
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата

2) коммуналдық қалдықтарды орналастыруды жүзеге асыратын полигондар үшін тұрғылықты жері бойынша жеке тұлғалардан жиналған тұрмыстық қатты қалдықтардың көлемі үшін 5-тармақтың 1.1.-жолында белгіленген төлемақы ставкасына 0,2 коэффициенті қолданылады.
8. 7-тармақта көзделген коэффициенттер қоршаған ортаға эмиссиялардың нормативтерден тыс көлемі үшін төленетін төлемақыға қолданылмайды.
9. Қоршаған ортаға эмиссия үшін белгіленген нормативтерден асатын төлем мөлшерлемелері он есе ұлғаяды.

2) для полигонов, осуществляющих размещение коммунальных отходов, за объем твердо-бытовых отходов, образуемый физическими лицами по месту жительства, к ставке платы,установленной строкой 1.1. пункта 5, - 0,2.
8. Коэффициенты, предусмотренные пунктом 7 не распространяются на платежи за сверхнормативный объем эмиссий в окружающую среду.
9. За эмиссии в окружающую среду сверх установленных нормативов ставки платы увеличиваются в десять раз.