28 тұрғын ауданының атаусыз көшелеріне атау беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы Меновной ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 11 ақпандағы N 3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 05 наурызда № 2893 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35-бабының 2-тармағына, 2013 жылғы 29 қаңтардағы қалалық ономастикалық комиссиясының қорытындысына сәйкес ШЕШТІ:
1. Ново-Явленка ауылының маңындағы 28 тұрғын ауданының атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
№ 1 – Кербұға,
№ 2 – Орда,
№ 3 – Ақ жауын,
№ 4 – Ақ желкен,
№ 5 – Аламан.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының Меновной ауылдық
округінің әкімі                             Е. Нұралдинов

О наименовании безымянных улиц 28 жилого района
Решение акима Меновновского сельского округа города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 11 февраля 2013 года N 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 05 марта 2013 года N 2893
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», заключением городской ономастической комиссии от 29 января 2013 года РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам 28 жилого района в районе села Ново-Явленка, следующие наименования:
№ 1 – Кербуга,
№ 2 – Орда,
№ 3 – Ак жауын,
№ 4 – Ак желкен,
№ 5 – Аламан.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Меновновского сельского округа
города Усть-Каменогорска                      Е. Нуралдинов