2012 жылғы 18 шілдедегі № 6/41-V "Әлеуметтік көмек көрсету үшін мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарын айқындау туралы" шешімге өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2013 жылғы 29 мамырдағы № 17/97-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 маусымда № 2980 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 28/150-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 31.03.2014 № 28/150-V шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2007 жылғы 12 қаңтардағы «Сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдері туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабының 3-тармағына сәйкес Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2012 жылғы 18 шілдедегі № 6/41-V «Әлеуметтік көмек көрсету үшін мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарын айқындау туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2012 жылғы 14 тамыздағы № 2637 болып тіркелген, «Семей таңы» және «Вести Семей» газеттерінің 2012 жылғы 17 тамыздағы № 66 нөмілерінде жарияланған) шешімге мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармағының 4) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                              Ә. Досқожанов
Қалалық мәслихаттың хатшысы м.а.                     Н. Мантлер

О внесении изменения в решение от 18 июля 2012 года № 6/41-V "Об определении отдельных категорий нуждающихся граждан для оказания им социальной помощи"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 мая 2013 года N 17/97-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 июня 2013 года за N 2980. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 31 марта 2014 года N 28/150-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 31.03.2014 N 28/150-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года «О национальных реестрах идентификационных номеров» маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 18 июля 2012 года № 6/41-V «Об определении отдельных категорий нуждающихся граждан для оказания им социальной помощи» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 14 августа 2012 года № 2637, опубликовано в газетах «Семей таңы» и «Вести Семей» от 17 августа 2012 года № 66) следующее изменение:
подпункт 4) пункта 2 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата                            А. Дускужанов
И.о. секретаря
городского маслихата                               Н. Мантлер