"Курчатов қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/61-V шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2013 жылғы 16 шілдедегі № 15/102-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 шілдеде № 2998 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 2014 жылғы 6 қаңтардағы № 2 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 06.01.2014 № 2 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 07 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 03 шілдедегі № 12/135-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2988 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/61-V «Курчатов қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2787 нөмірімен тіркелген, облыстық «7 дней» газетінің 2013 жылғы 03 қаңтардағы № 1 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы: 1)-6)-тармақшалар мынадай мазмұнда жазылсын:
«1) кірістер – 1 253 243,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдерден – 612 331,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдерден – 6 141,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдерден – 4 867,0 мың теңге;
трансферттер түсімдерінен – 629 904,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 258 693,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 48 890,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 48 890,0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді жабу – 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 13 953,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 14 560,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түскен түсімдер – 607,0 мың теңге;
5) бюджет (профицит) тапшылығы – - 68 293,2 мың теңге;
6) тапшылықты қаржыландыру – 68 293,2 мың теңге»;
6-тармақ мынадай мазмұнда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2012 года № 10/61-V "О бюджете города Курчатов на 2013-2015 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 июля 2013 года № 15/102-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 июля 2013 года № 2998. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 января 2014 года № 2)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.01.2014 № 2).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 03 июля 2013 года № 12/135-V «О внесении изменений и дополнений в решение от 07 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2988) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата «О бюджете города Курчатов на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 10/61-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2787, опубликовано от 03 января 2013 года в областной газете «7 дней» № 1) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 подпункты 1)-6) изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 1 253 243,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 612 331,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 141,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 867,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 629 904,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 258 693,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48 890,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 48 890,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 13 953,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 14 560,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 607,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 68 293,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита – 68 293,2 тысяч тенге»;
пункт 6 изложить в следующей редакции:

«6. 2013 жылға арналған жергілікті атқарушы органының резерві 10 349,7 мың теңге сомасында бекітілсін»;
11-тармақ мынадай мазмұнда жазылсын:
«11. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер мынадай көлемде қарастырылсын:
1 227,0 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге;
30 682,0 мың теңге – білім берудің мектепалды ұйымдарында мемлекеттік жалпы білім беру тапсырыстарын жүзеге асыруға;
4 415,0 мың теңге – жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне;
4 746,0 мың теңге – мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға;
2 971,0 мың теңге – үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек төлемін арттыруға»;
мынадай мазмұндағы 11-1-тармағымен толықтырылсын:
«11-1. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте жергілікті атқарушы органдардың штат санын арттыруға республикалық бюджеттен берілетін 540,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын»;
мынадай мазмұндағы 14-1-тармағымен толықтырылсын:
«14-1. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте Курчатов қаласында өнеркәсіптік қалдықтар полигоны құрылысына моноқалаларды дамыту Бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды жүзеге асыруды дамытуға 47 947,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылсын»;
1-қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                               А. Сұлтанов
Курчатов қалалық
мәслихатының хатшысы                         Г. Қарымбаева
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 10/61-V шешімге
1 қосымша

«6. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2013 год в сумме 10 349,7 тысяч тенге»;
пункт 11 изложить в следующей редакции:
«11. Предусмотреть в городском бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
1 227,0 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
30 682,0 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
4 415,0 тысяч тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей;
4 746,0 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
2 971,0 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе»;
дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
«11-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 540,0 тысяч тенге на увеличение штатной численности местных исполнительных органов»;
дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:
«14-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2013 год целевые трансферты на развитие на реализацию мероприятий в рамках Программы развития моногородов в сумме 47 947,0 тысяч тенге на строительство полигона промышленных отходов в городе Курчатов»;
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                                А. Султанов
Секретарь
Курчатовского городского маслихата                Г. Карымбаева
Приложение 1

619,0
5
Ойын бизнесіне салық
73,0
02
Тіркелген салық
73,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттілігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
2 237,0
1
Мемлекеттік баж
2 237,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
1 135,0
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
458,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
140,0
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
32,0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
326,0
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
1,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толықтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм- ге дейінгілерді қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
12,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
133,0
2
Салықтық емес түсімдер
6 141,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
4 870,0
5
Мемлекеттік меншіктегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
4 870,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалғы беруден түсетін кірістер
4 870,0
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
1 271,0
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
1 271,0
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттарды қайтару

619,0
5
Налог на игорный бизнес
73,0
02
Фиксированный налог
73,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
2 237,0
1
Государственная пошлина
2 237,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
1 135,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
458,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
140,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
32,0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
326,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
1,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
12,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
133,0
2
Неналоговые поступления
6 141,0
01
Доходы от государственной собственности
4 870,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
4 870,0
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города областного значения, села, поселка, сельского округа
4 870,0
06
Прочие неналоговые поступления
1 271,0
1
Прочие неналоговые поступления
1 271,0
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета