"Курчатов қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/61-V шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 тамыздағы № 16/106-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 тамызда № 3047 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 2014 жылғы 6 қаңтардағы № 2 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 06.01.2014 № 2 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 07 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 09 тамыздағы № 13/155-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3031 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «Курчатов қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/61-V шешімге (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2787 нөмірімен тіркелген, облыстық «7 дней» газетінің 2013 жылғы 03 қаңтардағы № 1 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы: 1)-6)-тармақшалар мынадай мазмұнда жазылсын:
«1) кірістер – 1 241 609,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдерден – 612 331,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдерден – 6 141, 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдерден – 4 867,0 мың теңге;
трансферттер түсімдерінен – 618 270,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 247 059,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 48 890,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 48 890,0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді жабу – 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 13 953,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 14 560,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түскен түсімдер – 607,0 мың теңге;
5) бюджет (профицит) тапшылығы – - 68 293,2 мың теңге;
6) тапшылықты қаржыландыру – 68 293,2 мың теңге»;
8-тармақ мынадай мазмұнда жазылсын:

О внесении изменений в решение от 21 декабря 2012 года № 10/61-V "О бюджете города Курчатов на 2013-2015 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 августа 2013 года № 16/106-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 августа 2013 года № 3047. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 января 2014 года № 2)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.01.2014 № 2).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 09 августа 2013 года № 13/155-V «О внесении изменений в решение от 07 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3031) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата «О бюджете города Курчатов на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 10/61-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2787, опубликовано от 03 января 2013 года в областной газете «7 дней» № 1) следующие изменения:
в пункте 1 подпункты 1)-6) изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 1 241 609,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 612 331,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 141,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 867,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 618 270,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 247 059,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48 890,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 48 890,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 13 953,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 14 560,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 607,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 68 293,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита – 68 293,2 тысяч тенге»;
пункт 8 изложить в следующей редакции:

«8. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге облыстық бюджеттен берілетін 32 088,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын, соның ішінде:
23 258,0 мың теңге – кейбір санаттағы азаматтарға материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушыларына, ҰОС мүгедектеріне, ҰОС қатысушыларына және ҰОС мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға, құрбан болған әскерилер отбасына);
7 990,0 мың теңге – аз қамтылған отбасы балаларын жоғары оқу орындарында оқыту үшін (оқу бағасы, шәкіртақылар, жатақханада тұруы);
410,0 мың теңге – «Алтын алқа», «Күміс алқа» белгілерімен марапатталған немесе бұрын «Батыр-ана» атағын алған және 1, 2 дәрежелі «Ана даңқы» орденімен марапатталған көп балалы аналарға біржолғы материалдық көмек көрсетуге;
430,0 мың теңге – 4 немесе одан да көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы аналарға бір жолғы материалдық көмек көрсетуге;
14-тармақ мынадай мазмұнда жазылсын:
«14. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте моноқалаларды дамыту Бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды жүзеге асыруға дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен өнеркәсіптік қалдықтар полигоны құрылысына 3 437,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылсын»;
1-қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Курчатов қалалық
мәслихатының хатшысы                             Г. Қарымбаева
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 10/61-V шешімге
1 қосымша
2013 жылғы 20 тамыздағы
№ 16/106-V шешімге
1 қосымша
Курчатов қаласының 2013 жылға арналған бюджеті
са
на
ты
Сы
ны
бы
Ішкі
сы
ны
бы
Ерек
шелі
гі
Кірістер атауы
2013
(мың теңге)
1
Кірістер

«8. Предусмотреть в городском бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме 32 088,0 тысяч тенге, в том числе:
23 258,0 тысяч тенге – на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям, погибших военнослужащих);
7 990,0 тысяч тенге - для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии);
410,0 тысяч тенге – на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками «Алтын алқа», «Күміс алқа» или получившие ранее звание «Мать-героиня» и награжденные орденом «Материнская слава» 1, 2 степени;
430,0 тысяч тенге – на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей»;
пункт 14 изложить в следующей редакции:
«14. Предусмотреть в городском бюджете на 2013 год целевые трансферты на развитие на реализацию мероприятий в рамках Программы развития моногородов в сумме 3 437,0 тысяч тенге на строительство полигона промышленных отходов за счет целевых трансфертов из областного бюджета»;
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии,
секретарь Курчатовского
городского маслихата                             Г. Карымбаева
Приложение 1 к решению
от 20 августа 2013 года
№ 16/106-V
Приложение 1 к решению
от 21 декабря 2012 года
№ 10/61-V
Бюджет города Курчатов на 2013 год
кате
го
рия
класс
под
класс
спе
ци
фика
наименование доходов
2013 год
(тыс. тенге)
1
Доходы

619,0
5
Ойын бизнесіне салық
73,0
02
Тіркелген салық
73,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттілігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
2 237,0
1
Мемлекеттік баж
2 237,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
1 135,0
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
458,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
140,0
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
32,0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
326,0
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
1,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толықтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм- ге дейінгілерді қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
12,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
133,0
2
Салықтық емес түсімдер
6 141,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
4 870,0
5
Мемлекеттік меншіктегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
4 870,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалғы беруден түсетін кірістер
4 870,0
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
1 271,0
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
1 271,0
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттарды қайтару

619,0
5
Налог на игорный бизнес
73,0
02
Фиксированный налог
73,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
2 237,0
1
Государственная пошлина
2 237,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
1 135,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
458,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
140,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
32,0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
326,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
1,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
12,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
133,0
2
Неналоговые поступления
6 141,0
01
Доходы от государственной собственности
4 870,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
4 870,0
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города областного значения, села, поселка, сельского округа
4 870,0
06
Прочие неналоговые поступления
1 271,0
1
Прочие неналоговые поступления
1 271,0
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета