"Курчатов қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/61-V Курчатов қалалық мәслихатының шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2013 жылғы 06 қарашадағы № 18/121-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 қарашада № 3089 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 2014 жылғы 6 қаңтардағы № 2 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 06.01.2014 N 2 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 07 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 24 қазандағы № 15/180-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3078 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «Курчатов қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/61-V шешімге (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2787 нөмірімен тіркелген, облыстық «7 дней» газетінің 2013 жылғы 03 қаңтардағы № 1 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтағы: 1)-6)-тармақшалар мынадай мазмұнда жазылсын:
«1) кірістер – 1 259 588,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдерден – 627 663,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдерден – 6 591, 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдерден – 6 882,0 мың теңге;
трансферттер түсімдерінен – 618 452,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 265 038,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 48 890,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 48 890,0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді жабу – 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 13 953,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 14 560,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түскен түсімдер – 607,0 мың теңге;
5) бюджет (профицит) тапшылығы – - 68 293,2 мың теңге;
6) тапшылықты қаржыландыру – 68 293,2 мың теңге»;
6-тармақ мынадай мазмұнда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Курчатовского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 10/61-V "О бюджете города Курчатов на 2013-2015 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 06 ноября 2013 года № 18/121-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 ноября 2013 года № 3089. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 января 2014 года № 2)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.01.2014 № 2).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 24 октября 2013 года № 15/180-V «О внесении изменений в решение от 07 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3078) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата «О бюджете города Курчатов на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 10/61-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2787, опубликовано от 03 января 2013 года в областной газете «7 дней» № 1) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1 подпункты 1)-6) изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 1 259 588,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 627 663,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 591,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 882,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 618 452,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 265 038,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48 890,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 48 890,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 13 953,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 14 560,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 607,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 68 293,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита – 68 293,2 тысяч тенге»;
пункт 6 изложить в следующей редакции:

375,0
5
Ойын бизнесіне салық
69,0
02
Тіркелген салық
69,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттілігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
1 701,3
1
Мемлекеттік баж
1 701,3
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
792,1
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
458,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
77,0
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
17,0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
290,0
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
1,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толықтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм- ге дейінгілерді қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
12,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
54,2
2
Салықтық емес түсімдер
6 591,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
5 320,0
5
Мемлекеттік меншіктегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
5 320,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер

375,0
5
Налог на игорный бизнес
69,0
02
Фиксированный налог
69,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1 701,3
1
Государственная пошлина
1 701,3
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
792,1
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
458,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
77,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
17,0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
290,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
1,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
12,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
54,2
2
Неналоговые поступления
6 591,0
01
Доходы от государственной собственности
5 320,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
5 320,0
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города областного значения, села, поселка, сельского округа