Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазасын өтеуге жазаға кесілген адамдар үшін қоғамдық жұмыс түрлерін анықтау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 24 қаңтардағы N 64 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 ақпанда N 2883 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 02.12.2014 N 1112 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 02.12.2014 N 1112 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі Қылмыстық кодексінің 42 бабының 1 тармағы, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қылмыстық-атқару кодексінің 30 бабының 1 тармағы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 2 тармағы негізінде, Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазасын өтеуге жазаға кесілген адамдар үшін қоғамдық жұмыс түрлері анықталсын: қаланың аумағын көркейту және жинау.
2. «Риддер қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесіне «Шығыс Қазақстан облысы бойынша қылмыстық-атқару жүйесінің Департаменті Риддер қаласының қылмыстық-атқару инспекциясы» бөлімімен келісім бойынша қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаға кесілгендермен жазасын өтеу үшін нысандар тізімі сотқа тоқсан сайын ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Риддер қаласы әкімінің орынбасары А.Т. Хосчановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласының әкімі
«КЕЛІСІЛДІ»
Шығыс Қазақстан облысы бойынша
қылмыстық-атқару жүйесінің Департаменті
Риддер қаласының қылмыстық-атқару
инспекциясының бөлім бастығы
М. Сапарғалиев
Е. Жаркенов
2013 жылғы 24 қаңтар

Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 24 января 2013 года N 64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 февраля 2013 года N 2883. Утратило силу - постановлением акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 02.12.2014 N 1112
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 02.12.2014 N 1112.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании пункта 1 статьи 42 Уголовного кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, пункта 1 статьи 30 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам: благоустройство и уборка территории города.
2. Государственному учреждению «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Риддера» по согласованию с отделом "Уголовно-исполнительной инспекции города Риддера Департамента уголовно-исполнительной системы по Восточно-Казахстанской области" ежеквартально представлять в суды списки объектов для отбывания осужденными наказания в виде привлечения к общественным работам.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Риддера Хосчанова А.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Риддера
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник отдела Уголовно-исполнительной
инспекции города Риддера Департамента
уголовно-исполнительной системы
по Восточно-Казахстанской области
М. Сапаргалиев
Е. Жаркенов
24 января 2013 г.