"2013-2015 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" 2012 жылдың 21 желтоқсандағы № 11/2-V шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2013 жылғы 04 наурыздағы N 12/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 06 наурызда N 2897 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Риддер қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 884/04-08 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Риддер қалалық мәслихатының 24.12.2013 № 884/04-08 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылдың 12 ақпандағы № 10/112-V «2012 жылғы 07 желтоқсандағы № 8/99-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2887 тіркелген) сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11/2-V «2013-2015 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 03 қаңтардағы № 2793 тіркелген, «Лениногорская правда» газетінде 2013 жылғы 25 қаңтарда № 4 жарияланды) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жариялансын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3842279 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдері – 2393413 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5800 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 11300 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1431766 мың теңге;
2) шығындар – 3914191,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 50000 мың теңге,
бюджеттік кредиттер – 50000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -121912,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 121912,1 мың теңге.»;
5 тармақ келесі мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
«3) 2012 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) жоғары тұрған бюджеттен берілген трансферттерді 107,5 мың теңге сомасында.»;
7-тармақ келесі редакцияда жариялансын:

О внесении изменений и дополнения в решение от 21 декабря 2012 года № 11/2-V "О бюджете города Риддера на 2013-2015 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 04 марта 2013 года N 12/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 06 марта 2013 года № 2897. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Риддерского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 884/04-08)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Риддерского городского маслихата от 24.12.2013 № 884/04-08).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 февраля 2013 года № 10/112-V «О внесении изменений и дополнений в решение от 07 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2887) Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 11/2-V «О бюджете города Риддера на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2793 от 03 января 2013 года, опубликовано в газете «Лениногорская правда» от 25 января 2013 года № 4) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города Риддера на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3842279 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2393413 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5800 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1431766 тысяч тенге;
2) затраты – 3914191,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50000 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 50000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -121912,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 121912,1 тысяч тенге.»;
пункт 5 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
«3) неиспользованием (недоиспользованием) в 2012 году целевых трансфертов, выделенных из вышестоящего бюджета в сумме 107,5 тысяч тенге.»;
пункт 7 изложить в следующей редакции:

«7. 2013 жылға қаланың жергілікті атқарушы органдарының резерві 48200 мың теңге көлемінде бекітілсін.»;
12-тармақта:
бесінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«220332 мың теңге – сумен жабдықтау және су қайтару жүйелерінің дамуына;»;
алтыншы азат жол жойылсын;
15-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«15. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті шағын кредиттеуге республикалық бюджеттен берілген кредиттер 50000 мың теңге көлемінде көзделсін.»;
1617-тармақтар жойылсын;
15714 қосымшалар осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
101112-қосымшалар жойылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы            К. Ларионов
Қалалық мәслихат хатшысы                   И. Панченко

«7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2013 год в размере 48200 тысяч тенге.»;
в пункте 12:
абзац пятый изложить в следующей редакции:
«220332 тысячи тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;»;
абзац шестой исключить;
пункт 15 изложить в следующей редакции:
«15. Предусмотреть в городском бюджете на 2013 год кредиты из республиканского бюджета на микрокредитование предпринимательства в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы в размере 50000 тысяч тенге.»;
пункты 1617 исключить;
приложения 15714 изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению;
приложения 101112 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной сессии           К. Ларионов
Секретарь городского маслихата             И. Панченко
Приложение 1
к решению ХII сессии
Риддерского городского маслихата