2014-2016 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы N 23/16-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 қаңтарда N 3155 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 947/04-08 хаты). Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 947/04-08 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 22.12.2014 № 947/04-08 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 - бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188 – V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3132 тіркелген) сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5869930,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2675896 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13421 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 42740 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3137873,8 мың теңге;
2) шығындар – 5875655,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 50000 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 50000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 35271 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 90996 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 90996 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 29.10.2014 № 29/3-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығы және төлем көзінен ұсталмайтын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша қала бюджетіне түсетін түсім нормативтерінің мөлшері 2014 жылға 100% мөлшерінде орындауға қабылдансын.

О бюджете города Риддера на 2014-2016 годы
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2013 года N 23/16-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 января 2014 года № 3155. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2014 года № 947/04-08). Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2014 года № 947/04-08)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2014 № 947/04-08).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188 – V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3132), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Риддера на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 5869930,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2675896 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13421 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 42740 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3137873,8 тысяч тенге;
2) затраты – 5875655,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 50000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 35271 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 90996 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 90996 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.10.2014 № 29/3-V (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Принять к исполнению на 2014 год нормативы распределения доходов в бюджет города по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты в размере 100%.

3. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджетке трансферттер қайтару көзделгені ескерілсін:
1) бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге жергілікті атқарушы органдардың міндеттеріне және өкілеттілігіне беруге байланысты 150709 мың теңге сомасында;
2) 2013 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) жоғары тұрған бюджеттен берілген трансферттерді 3740,5 мың теңге сомасында.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 27.03.2014 № 25/2-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238 - бабының 2, 3 - тармақтарына сәйкес ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне бюджет қаражаты есебінен лауазымдық жалақылары және қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайларда шұғылданатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда еңбекақылары жиырма бес пайызға көбейтіліп белгіленсін.
Ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілді органмен келісім бойынша жергілікті атқарушы орган анықтайды.
5. 2014 жылға қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 30000 мың теңге көлемінде бекітілсін.
6. 2014 жылға арналған қалалық бюджеттің атқарылу барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4 - қосымшаға сәйкес ескерілсін.
7. 2014 жылғы қалалық бюджеттің шығысында бюджет қаражатының ең төменгі көлемі бағыттары бойынша ескерілсін, соның ішінде:
2393 мың теңге – ауыл шаруашылығына;
307101 мың теңге - автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге.
8. 2014 жылғы қалалық бюджеттің шығысында 65311 мың теңге көлемінде іс-шаралар ескерілсін, соның ішінде:
2279 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға қаражаттар;
3228 мың теңге – мемлекеттік қорғалуға тиіс Қазақстан Республикасының объектілер тізбесінен алынып тасталған объектілерін (әкімдіктерді) қорғауды қамтамасыз етуге арналған қаражаттар;
25437 мың теңге - мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға қаражаттар;
27863 мың теңге - жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына (қамқоршыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне қаражаттар;
3722 мың теңге - эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге қаражаттар;
2782 мың теңге «Өңiрлердi дамыту» Бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердi экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды iске асыруға қаражаттар.

3. Предусмотреть в городском бюджете на 2014 год возврат трансфертов в областной бюджет в связи с:
1) передачей функций и полномочий местных исполнительных органов на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 150709 тысяч тенге;
2) неиспользованием (недоиспользованием) в 2013 году целевых трансфертов, выделенных из вышестоящего бюджета в сумме 3740,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменением, внесенным решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.03.2014 № 25/2-V (вводится в действие с 01.01.2014).
4. В соответствии с пунктами 23 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2014 год в размере 30000 тысяч тенге.
6. Учесть перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2014 год, согласно приложению 4.
7. Учесть в расходах городского бюджета на 2014 год минимальные объемы бюджетных средств по направлениям, в том числе:
2393 тысяч тенге – на сельское хозяйство;
307101 тысяч тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог.
8. Учесть в расходах городского бюджета на 2014 год мероприятия в сумме 65311 тысячи тенге в том числе:
2279 тысяча тенге – средства на увеличение штатной численности местных исполнительных органов;
3228 тысяч тенге – средства на обеспечение охраны объектов (акиматов), исключенных из перечня объектов Республики Казахстан, подлежащих государственной охране;
25437 тысяч тенге – средства на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
27863 тысяч тенге – средства на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
3722 тысяч тенге – средства на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2782 тысяч тенге – средства на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов».

Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 23.04.2014 № 26-15-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 22.07.2014 № 28/17-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
9. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте мұқтаж азаматтардың жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге облыстық бюджеттен келіп түскен мақсатты ағымдағы нысаналы трансферттер 26307 мың теңге көлемінде көзделсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 22.07.2014 № 28/17-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
9-1. Алынып тасталды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 29.10.2014 № 29/3-V шешімімен.
Ескерту. Шешім 9-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 23.04.2014 № 26-15-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 9-1 тармақ алынып тасталды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 29.10.2014 № 29/3-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген нысаналы даму трансферттері 464099 мың теңге көлемінде 5- қосымшаға сәйкес көзделсін, соның ішінде:
196743 мың теңге – білім беру нысандарының құрылысы және қайта құруға;
198790 мың теңге - жұмыспен қамту 2020 Жол картасы аясында қызметтік тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алуға;
41293 мың теңге – сумен қамту және су бұру жүйесін дамытуға;
27273 мың теңге - инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 22.07.2014 № 28/17-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 29.10.2014 № 29/3-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған Бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға облыстық бюджеттен берілген нысаналы даму трансферттері 452544,8 мың теңге көлемінде 6-қосымшаға сәйкес көзделсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 22.07.2014 № 28/17-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 495431 мың теңге көлемінде 7- қосымшаға сәйкес көзделсін, соның ішінде:
167946 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
9069 мың теңге – үшдеңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақы төлемін арттыруға;
312275 мың теңге - бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге;
5621 мың теңге – табыстары ең төменгi күнкөрiс деңгейiнен төмен отбасыларына келiсiлген қаржылай көмектi енгiзуге;
470 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;

Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.04.2014 № 26/15-V (вводится в действие с 01.01.2014); от 22.07.2014 № 28/17-V (вводится в действие с 01.01.2014).
9. Предусмотреть на 2014 год в городском бюджете целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 26307 тысяч тенге на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.07.2014 № 28/17-V (вводится в действие с 01.01.2014).
9-1. Ислючен решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.10.2014 № 29/3-V.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.04.2014 № 26/15-V (вводится в действие с 01.01.2014); пункт 9-1 исключен решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.10.2014 № 29/3-V (вводится в действие с 01.01.2014).
10. Предусмотреть в городском бюджете на 2014 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в размере 464099 тысяч тенге, согласно приложению 5, в том числе:
196743 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов образования;
198790 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерной - коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020;
41293 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
27273 тысяч тенге - на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.07.2014 № 28/17-V (вводится в действие с 01.01.2014); с изменениями, внесенными решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.10.2014 № 29/3-V (вводится в действие с 01.01.2014).
11. Предусмотреть в городском бюджете на 2014 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы в размере 452544,8 тысяч тенге, согласно приложению 6.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.07.2014 № 28/17-V (вводится в действие с 01.01.2014).
12. Предусмотреть в городском бюджете на 2014 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 495431 тысяч тенге, согласно приложению 7, в том числе:
167946 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
9069 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
312275 тысяч тенге – на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования;
5621 тысяч тенге – на внедрение обусловленной денежной помощи семьям, имеющим доходы ниже величины прожиточного минимума;
470 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;

50 мың теңге - 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыларды төлеуге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 23.04.2014 № 26-15-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 29.10.2014 № 29/3-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
12-1. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 77069 мың теңге көлемінде жергілікті бюджеттен қаржыланатын мемлекеттік қызметшілерге жатпайтын мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің, сонымен бірге мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің еңбек ақысына еңбектің ерекше жағдайы үшін айсайынғы үстемеақы төлеу 7-1 қосымшаға сәйкес көзделсін.
Ескерту. Шешім 12-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 23.04.2014 № 26-15-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілген нысаналы даму трансферттер 581949 мың теңге көлемінде 8 - қосымшаға сәйкес көзделсін, соның ішінде:
180000 мың теңге - коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға;
401949 мың теңге - сумен қамту және су бұру жүйелсін дамытуға.
14. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған Бағдарламасы шеңберінде бюжеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға республикалық бюджеттен берілген нысаналы даму трансферттер 748517 мың теңге көлемінде 9- қосымшаға сәйкес көзделсін.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 29.10.2014 № 29/3-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. 14-1. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған Бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 291957 мың теңге көлемінде 9-1 қосымшаға сәйкес көзделсін.
Ескерту. Шешім 14-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 22.07.2014 № 28/17-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Кзыкеев
Қалалық мәслихат хатшысы И. Панченко
2013 жылғы 27 желтоқсан
№ 23/16-V
Риддер қалалық мәслихаттың
ХХIII сессиясының шешіміне
1- қосымша
2014 жылға арналған Риддер қаласының бюджеті

50 тысяч тенге – на выплату государственных пособий на детей до 18 лет.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.04.2014 № 26/15-V (вводится в действие с 01.01.2014); с изменениями, внесенными решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.10.2014 № 29/3-V (вводится в действие с 01.01.2014).
12-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2014 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 77069 тысяч тенге на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, согласно приложению 7-1.
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-1 в соответствии с решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.04.2014 № 26/15-V (вводится в действие с 01.01.2014).
13. Предусмотреть в городском бюджете на 2014 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в размере 581949 тысяч тенге, согласно приложению 8, в том числе:
180000 тысяч тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда;
401949 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения.
Предусмотреть в городском бюджете на 2014 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы в размере 748517 тысяч тенге, согласно приложению 9.
Сноска. Пункт 14 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.10.2014 № 29/3-V (вводится в действие с 01.01.2014).
14-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2014 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы в размере 291957 тысяч тенге, согласно приложению 9-1.
Сноска. Решение дополнено пунктом 14-1 в соответствии с решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.07.2014 № 28/17-V (вводится в действие с 01.01.2014).
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Б. Кзыкеев
Секретарь городского маслихата
И. Панченко
Приложение 1 к решению
XХIII сессии Риддерского
городского маслихата
от 27 декабря 2013 года № 23/16-V
Бюджет города Риддера на 2014 год