2013 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 18 ақпандағы N 62 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылдың 12 наурызында N 2908 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 04 сәуірдегі N 120 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық әкімдігінің 04.04.2014 N 120 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасының, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 7-бабы 5) тармақшасының20–бабының, «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» заңын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесінің негізінде, жұмысқа орналасуда қиыншылық көріп отырған халықтың әр түрлі топтарын қолдау және мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту мақсатында, Бесқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2013 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, қаржыландыру көздері және нақты жағдайлары бекітілсін (қосымша).

Об организации общественных оплачиваемых работ в 2013 году
Постановление акимата Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 18 февраля 2013 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 марта 2013 года № 2908. Утратило силу постановлением акимата Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 04 апреля 2014 года № 120
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 04.04.2014 № 120.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании подпункта 13) пункта 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпункта 5) статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднения в трудоустройстве, акимат Бескарагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные оплачиваемые работы в 2013 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ (приложение).

2. Қатысушылардың еңбек ақысының мөлшері 2013 жылға белгіленген бір ең төменгі жалақы мөлшерінде бекітілсін.
3. Ұйым басшыларына жұмыскерлердің жекелеген санатына (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдерге, көп балалы аналарға, мүгедектергеон сегіз жасқа толмаған жұмыскерлерге) жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында жасау мүмкіндігін беру, сонымен қатар тиісті санаттың еңбек жағдайы ерекшеліктерін есепке алу арқылы және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді нысандарын қолдану ұсынылсын.

2. Размер оплаты труда участников утвердить в размере одной минимальной заработной платы, установленной на 2013 год.
3. Рекомендовать руководителям организаций предоставлять отдельным категориям работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидам, работникам, не достигшим 18 летнего возраста) возможность работать неполный рабочий день, а также применять гибкие формы организации рабочего времени с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.

4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Е. Рахметуллинге жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Аудан әкімі                                       К. Байгонусов
Бесқарағай аудандық әкімдігінің
2013 жылғы 18 ақпандағы
№ 62 қаулысына қосымша
2013 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстар түрлері, көлемдері, қаржыландыру көздері және нақты жағдайлары
Ұйымдар атаулары
Қоғамдық жұмыс түрлері
Атқарылатын жұмыстар көлемі
Сұраныс (жарияланған қажеттілік)
Ұсыныс
(бекітілген)
Қаржыландыру көзі
(бюджет)
1
2
3
4
5
6
7
1
«Бесқарағай ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мұрағат құжаттарымен жұмыс істеу, заңды тұлғалардың өтініштерін және қызметтік хат-хабарларды сканерден өткізу және басып шығару; хат-хабарларды жеткізу; аумақтарды жинау.
90 құжат;
1200 шаршы метр
6
6
Жергілікті бюджет
2
Ауылдық округ әкімдері аппаратының мемлекеттік мекемелері:
Баскөл ауылдық округі,
Беген ауылдық округі,
Бесқарағай ауылдық округі,
Глуховка ауылдық округі,
Долон ауылдық округі,
Канонерка ауылдық округі,
М-Владимировка ауылдық округі,
Қарабас ауылдық округі,
Семияр ауылдық округі,
Ерназар ауылдық округі
Шаруашылық кітаптарды анықтау, мұрағат құжаттарымен жұмыс істеу бойынша сұрауларға қатысу; аумақты жинау, өңірдің экологиялық жағдайын жақсарту, (көгалдандыру және көркейту); ғимараттарды жөндеу және қызмет көрсету жұмыстары, маусымдық от жағу жұмыстары; мал емдейтін санитарлық алдын алудың шараларына қатысу; мәдениеттік маңызы бар шараларды ұйымдастыруға көмек көрсету

4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Рахметуллина Е.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                   К. Байгонусов
Приложение к
постановлению акимата
Бескарагайского района
от 18 февраля 2013 года № 62
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные
работы в 2013 году, виды, объемы, источники финансирования и
конкретные условия общественных работ
п/п
Наименования
организаций
Виды
общественных работ
Объем
выполняемых работ
Спрос
(заявленная потребность)
Предложение
(утверждено)
источник
финансирования
(бюджет)
1
2
3
4
5
6
7
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Бескарагайского района»
Помощь в работе с архивными документами, сканировании, распечатке обращений юридических лиц и служебной корреспонденции; доставка корреспонденции; уборка территории
90 документов;
1200 квадратных метров
6
6
Местный бюджет
2
Государственные учреждения аппаратов акимов сельских округов:
Баскольский,
Бегенский,
Бескарагайский,
Глуховский,
Долонский,
Канонерский,
М-Владимировский,
Карабасский,
Семиярский,
Ерназаровский
Участие в опросах по уточнению похозяйственных книг, в работе с архивными документами; уборка территории, экологическое оздоровление региона (озеленение и благоустройство); работы по ремонту и обслуживанию помещений, сезонно-отопительные работы; участие в ветеринарных санитарно-профилактических мероприятиях; помощь в организации мероприятий культурного назначения

31 ауыл; халықтың жалпы саны 23200 адам;
15 құжат
103 гектар;
600 шаршы метр;
12 шара
40
25
24
11
40
25
24
11
Жергілікті бюджет
3
«Бесқарағай аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы және мұрағат құжаттарымен, картотекамен жұмыс істеуге көмек көрсету; хат-хабарларды жеткізу; әлеуметтік жәрдемақы алушылардың материалдық-тұрмыстық жағдайларын тексеруге көмек көрсету; әлеуметтік жәрдемақылар алушылардың деректер базасын қалыптастыруға көмек көрсету; жұмысынан айырылған азаматтарға, аумақтар мен ғимараттарды жинау
1040 құжат;
500 рет бару;
1000 іс;
10 адам;
100 шаршы метр
3
3
Жергілікті бюджет
4
«Бесқарағай аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұрағат құжаттарымен жұмыс істеуге көмек көрсету; хат-хабарларды жеткізу
35 құжат
1
1
Жергілікті бюджет
5
«Бесқарағай аудандық қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұрағат құжаттарымен жұмыс істеуге көмек көрсету; хат-хабарларды жеткізу
35 құжат
1
1
Жергілікті бюджет
6
«Бесқарағай аудандық ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Мұрағат және ағымдағы құжаттарымен, картотекамен жұмыс жасауға көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу; аумақтарды жинау.
40 құжат;
1000 шаршы метр
10
10
Жергілікті бюджет
7
«Бесқарағай аудандық білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмыс жасауға көмек көрсету; хат-хабарларды жеткізу; ғимараттарды жинау және жөндеуге көмек көрсету
140 құжат;
500 шаршы метр
6
6
Жергілікті бюджет
8
«Бесқарағай аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлім» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Әскер қатарына шақырылған адамдардың жеке істерін, істеген қызметтерін есепке алу карталарын, әскерге шақыру құжаттарын, анкеталарын, өмірбаяндарын, анықтамаларын дайындау бойынша жұмыс істеуге көмек көрсету; мұрағат құжаттарымен жұмыс жасауға көмек көрсету, хат-хабарларды, шақыру қағаздарын жеткізу
100 іс;
20 құжат;
20 шақыру қағаздары;
5
5
Жергілікті бюджет
9
«Бесқарағай ауданы бойынша салық басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Салық хабарламаларын тіркеуге көмек көрсету; заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлердің салық істерін сақтау мерзімі бойынша жоюға құжаттарды дайындау үшін мұрағатта жұмыс істеуге көмек көрсету; хат-хабарларды жеткізу
2000 хабарлама;
2000 салық ісі;
1000 - хат-хабарлама
2
2
Жергілікті бюджет
10
«Бесқарағай аудандық жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуге көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу; ғимараттарды жинау
30 құжат;
80 шаршы метр
1
1
Жергілікті бюджет
11
«Бесқарағай аудандық құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұрағат құжаттарымен жұмыс жасауға көмек көрсету; хат-хабарларды жеткізу;
30 құжат;
40 хат
2
2
Жергілікті бюджет
12
«Бесқарағай аудандық Әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Мұрағат құжаттарымен жұмыс жасауға көмек көрсету; хат-хабарларды жеткізу; аумақтарды жинау
500 құжат
4
4
Жергілікті бюджет
13
«Бесқарағай аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұрағат құжаттарымен жұмыс жасауға көмек көрсету; хат-хабарлар мен хабарландыруларды жеткізу
50 құжат
2
2
Жергілікті бюджет
14
«Бесқарағай аудандық ішкі істер, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мәдени іс-шараларын өткізуге көмек көрсету; ағымдағы құжаттармен жұмыс жасауға көмек көрсету
15 іс-шара;
15 құжат
4
4
Жергілікті бюджет
15
«Бесқарағай ауданының прокуратурасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Бақылаудағы істерді, материалдарды тігуге, келетін хат-хабарламалар журналын жүргізуге, мұрағат құжаттарымен жұмыс жасауға көмек көрсету, аумақтарды жинау, ғимарат жөндеу
30 материал;
15 құжат;
500 шаршы метр
2
8
2
8
Жергілікті бюджет
16
«Бесқарағай аудандық орталықтандырылған кітапханасы» мемлекеттік мекемесі
Оқырмандарға қызмет көрсету бойынша жұмыс істеуге, мәдени іс-шараларын өткізуге, кітап қорларымен жұмыс істеуге, газеттер мен журналдарды тігуге көмек көрсету
20 адам;
15 адам;
30 атау
2
2
Жергілікті бюджет
17
«Шығыс Қазақстан облысы сот актілерін орындау жөніндегі Департаменттің Бесқарағай аудандық аймақтық сот орындаушылар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасауға көмек көрсету; статистикалық есепті енгізуге және дайындауға көмек көрсету; кәсіпорындар мен ұйымдардың каталогымен жұмыс жасауға көмек көрсету;
70 құжат;
10 кәсіпорын мен ұйым;
2
2
Жергілікті бюджет
18
«Бесқарағай ауданының мемлекеттік мұрағаты» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Заңды және жеке тұлғалардын сұраныстарын орындау кезінде жұмыстарға көмек көрсету
150 іс
2
2
Жергілікті бюджет
19
«Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы» мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Бесқарағай аудандық бөлімшесі (келісім бойынша)
Зейнетақыны қайта есептеу үшін құжаттарды іріктеуге, зейнетақы істерімен жұмыс жасауға көмек көрсету; экология бойынша іс макеттерін дайындауға көмек көрсету мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмыс жасауға көмек көрсету; хат-хабарларды жеткізу
2 000 зейнетақы ісі;
10 макет
206 құжат
4
4
Жергілікті бюджет
20
«Бесқарағай ауданының аудандық мәдениет үйі» мемлекеттік мекемесі
Мұрағат құжаттарымен жұмыс жасауға көмек көрсету; хат-хабарларды жеткізу; мәдени-бұқаралық іс-шараларды өткізуге көмек көрсету
20 құжат
15 шара
3
3
Жергілікті бюджет
21
«Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық төтенше жағдайлар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Мұрағат құжаттарымен жұмыс жасауға көмек көрсету; хат-хабарларды жеткізу; аумақты және ғимараттарды жинау, ғимараттарды жөндеуге көмек көрсету
100 іс
6 құжат
140 шаршы метр
2
2
Жергілікті бюджет
22
«Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің агроөнеркәсіптік кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Бесқарағай ауданының аумақтық инспекциясы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Мұрағат құжаттарымен жұмыс жасауға көмек көрсету; ветеринарлық санитарлық алдын алу іс-шараларына көмек көрсету;
20 құжат
3
3
Жергілікті бюджет
23
«Бесқарағай аудандық медицина бірлестігі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны (келісім бойынша)
Мұрағат құжаттарымен, картотекамен жұмыс жасауға көмек көрсету, статистикалық мәліметтерді енгізу және өңдеу жұмыстарына көмек көрсету;
400 құжат;
2
2
2
2
Жергілікті бюджет
24
«Шығыс Қазақстан облысының Бесқарағай аудандық соты» (келісім бойынша)
Мұрағат құжаттарымен жұмыс жасауға көмек көрсету, хат-хабарларды, шақыру қағаздарын жеткізу
155 құжат
3
2
3
2
Жергілікті бюджет
25
«Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі тіркеу қызметі комитетінің және құқықтық қызмет көрсету комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша жылжымайтын мүлік орталығы» Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша)
Мұрағат құжаттарымен, картотекамен жұмыс жасауға көмек көрсету, статистикалық мәліметтерді енгізу және өңдеу жұмыстарына көмек көрсету;
260 құжат;
2
2
Жергілікті бюджет
26
Бесқарағай аудандық мемлекеттік көп салалы коммуналдық кәсіпорыны
Мұрағат құжаттарымен жұмыс жасауға көмек көрсету; ғимараттарды жөндеуге және қызмет көрсетуге көмек көрсету, су құбырлары және канализациялық қатынас жолдарын қайта құруға, жөндеуге көмек көрсету
40 құжат;
1400 шаршы метр
12
12
Жергілікті бюджет
27
«Бесқарағай ауданы бойынша Шығыс Қазақстан облыстық балалар–жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі
Мұрағат құжаттарымен жұмыс жасауға көмек көрсету; хат-хабарларды жеткізу; мәдени іс-шараларды өткізуге көмек көрсету
20 құжат
15 шара
2
2
Жергілікті бюджет
Қоғамдық жұмыстардың нақты шарты:
Жұмыс аптасының ұзақтығы бес күнді құрайды екі демалыс күн беріледі, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс бір сағат, жұмыс жағдайларын қортындылай келе, жұмыс уақытын ұйымдастырудың тиімді түрлері қолданылады.
Қызметкерлердің жекелеген санаттары үшін (әйелдер және отбасылық міндеттері бар өзге адамдар, мүгедектерон сегіз жасқа толмаған адамдар қоғамдық жұмыстардың шарттары сай келген санаттық еңбек шарттарының ерекшеліктерін ескертумен анықтлады және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес қызметкерлер мен жұмыс берушілер арасында жасалатын еңбек шарттарымен қарастырылады. Жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген орындалатын жұмыстың санына, сапасына, және күрделілігіне байланысты істеген уақыты арқылы жұмыссыздың жеке шотына аудару жолымен еңбекақы төлеу жүзеге асырыылады.
Еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулығы, арнайы киіммен, құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, әлеуметтік аударымдар, уақытша жұмысқа жарамсыздығы бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, денсаулыққа зиян келтіру немесе мертіктіру салдарынан келтірілген зияндардың орнын толтыру Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес жүргізіледі.

31 село общей численностью населения 23200 человек;
15 документов 103 гектара;
600 квадратных метров;
12 мероприятий
40
25
24
11
40
25
24
11
Местный бюджет
3
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Бескарагайского района»
Помощь в работе с архивными, текущими документами, картотекой; доставка корреспонденции; помощь в обследовании материально-бытовых условий получателей социальных пособий; помощь в формировании базы данных получателей социальных пособий; уборка территории и помещений
1040 документов 500 посещений;
1000 дел;
10 человек;
100 квадратных метров
3
3
Местный бюджет
4
Государственное учреждение «Отдел экономики и бюджетного планирования Бескарагайского района»
Помощь в работе с архивными документами; доставка корреспонденции
35 документов
1
1
Местный бюджет
5
Государственное учреждение «Отдел финансов Бескарагайского района»
Помощь в работе с архивными документами; доставка корреспонденции
35 документов
1
1
Местный бюджет
6
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел Бескарагайского района» (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами, картотекой, доставка корреспонденции; уборка территории
40 документов;
1000 квадратных метров
10
10
Местный бюджет
7
Государственное учреждение «Отдел образования, физической культуры и спорта Бескарагайского района»
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции; уборка, помощь в ремонте помещений
140 документов;
500 квадратных метров
6
6
Местный бюджет
8
Государственное учреждение «Отдел по делам обороны Бескарагайского района» (по согласованию)
Помощь в работе по оформлению личных дел призывников, учетно-послужных карт, документов на призыв, анкет, автобиографий, справок; помощь в работе с архивными документами, доставка корреспонденции, повесток призывникам
100 дел;
20 документов;
20 повесток
5
5
Местный бюджет
9
Государственное учреждение «Налоговое управление по Бескарагайскому району (по согласованию)
Помощь в регистрации налоговых уведомлений; помощь в работе в архиве по подготовке налоговых дел юридических лиц и индивидуальных предпринимателей на уничтожение по сроку хранения; доставка корреспонденции
2 000 уведомлений;
2000 налоговых дел;
более 1000 писем, извещений
2
2
Местный бюджет
10
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Бескарагайского района»
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции, уборка помещений
30 документов;
80 квадратных метров
1
1
Местный бюджет
11
Государственное учреждение «Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Бескарагайского района»
Помощь в работе с архивными документами; доставка корреспонденции
30 документов;
40 писем
2
2
Местный бюджет
12
Государственное учреждение «Управление юстиции Бескарагайского района» (по согласованию)
Помощь в работе с архивными документами, доставка корреспонденции, уборка территории
500 документов
4
4
Местный бюджет
13
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Бескарагайского района»
Помощь в работе с архивными документами, доставка корреспонденции и уведомлений
50 документов
2
2
Местный бюджет
14
Государственное учреждение «Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Бескарагайского района»
Помощь в проведении культурных мероприятий; помощь в работе с текущими документами
15 мероприятий;
15 документов
4
4
Местный бюджет
15
Государственное учреждение «Прокуратура Бескарагайского района» (по согласованию)
Оказание помощи в подшивке надзорных производств, материалов, в ведении журнала входящей корреспонденции, в работе с архивными документами, уборка территории, ремонт помещения
30 материалов;
15 документов;
500 квадратных метров
2
8
2
8
Местный бюджет
16
Государственное учреждение «Центральная библиотека Бескарагайского района»
Помощь в работе по обслуживанию читателей, в проведении культурных мероприятий, в работе с книжным фондом, подшивке газет и журналов
20 человек;
15 человек;
30 наименований
2
2
Местный бюджет
17
Государственное учреждение «Бескарагайский территориальный отдел судебных исполнителей Департамента по исполнению судебных актов Восточно- Казахстанской области» (по согласованию)
Помощь в работе с текущими документами; помощь по вводу и обработке статистических данных; помощь в работе с каталогом предприятий и организаций
70 документов;
10 предприятий и организаций
2
2
Местный бюджет
18
Государственное учреждение «Государственный архив Бескарагайского района» (по согласованию)
Помощь в работе при исполнении запросов юридических и физических лиц
150 дел
2
2
Местный бюджет
19
Бескарагайское районное отделение государственного казенного предприятия «Государственный центр по выплате пенсий» (по согласованию)
Помощь в подборке документов для перерасчета пенсий, в работе с пенсионными делами; помощь в обработке макетов дел по экологии; помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции
2 000 пенсионных дел;
10 макетов;
206 документов
4
4
Местный бюджет
20
Государственное учреждение «Районный дом культуры Бескарагайского района»
Помощь в работе с архивными документами; доставка корреспонденции помощь в проведении культурно-массовых мероприятий
20 документов;
15 мероприятий
3
3
Местный бюджет
21
Государственное учреждение «Отдел по чрезвычайным ситуациям Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
Помощь в работе с архивными документами; доставка корреспонденции, уборка территории и помещения, помощь в ремонте помещений
100 дел;
6 документов;
140 квадратных метров
2
2
Местный бюджет
22
Государственное учреждение Бескарагайская районная территориальная инспекция в государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (по согласованию)
Помощь в работе с архивными документами; оказание помощи в ветеринарных санитарно-профилактических мероприятиях;
20 документов
3
3
Местный бюджет
23
Коммунальное государственное казенное предприятие «Медицинское объединение Бескарагайского района» (по согласованию)
Помощь в работе с архивными документами, картотекой, помощь по вводу и обработке статистических данных;
400 документов
2
2
2
2
Местный бюджет
24
Бескарагайский районный суд Восточно-Казахстанской области (по согласованию)
Помощь в работе с архивными документами; доставка корреспонденции, повесток
155 документов
3
2
3
2
Местный бюджет
25
Республиканское государственное казенное предприятие «Центр по недвижимости по Восточно-Казахстанской области» Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства Юстиции Республики Казахстан (по согласованию)
Помощь в работе с архивными документами, картотекой, помощь по вводу и обработке статистических данных;
260 документов
2
2
Местный бюджет
26
Государственное многоотраслевое коммунальное предприятие Бескарагайского района
Помощь в работе с архивными документами; помощь в ремонте и обслуживании помещений, оказание помощи в реконструкции и ремонте водопроводных, канализационных коммуникаций
40 документов;
1400 квадратных метра
12
12
Местный бюджет
27
Государственное учреждение «Восточно-Казахстанская областная детско-юношеская спортивная школа по Бескарагайскому району»
Помощь в работе с архивными документами; доставка корреспонденции помощь в проведении культурных мероприятий
20 документов;
15 мероприятий
2
2
Местный бюджет
Конкретные условия общественных работ:
Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий работ, применяются гибкие формы организации рабочего времени.
Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидам, лицам, не достигшим восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.
Оплата труда производится за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени в зависимости от сложности, количества и качества выполняемой работы осуществляется путем перечисления на лицевые счета безработных. Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием, социальные отчисления, выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан.