"Бородулиха ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2012 жылғы 13 шілдедегі № 6-4-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы № 15-6-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 шілдеде № 3000 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 21-8-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 27.03.2014 № 21-8-V шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 21-бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы Заңының «Сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдері туралы» 13-бабының 3-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Бородулиха ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» Бородулиха аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 шілдедегі № 6-4-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 30 шілдеде 2618 нөмірімен тіркелген, аудандық «Аудан тынысы» газетінің 2012 жылғы 3 тамыздағы № 65 (256), «Пульс района» газетінің 2012 жылғы 3 тамыздағы № 65 (6575) сандарында жарияланды) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 8) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
«8) жетім балалар, ата-аналардың қарауынсыз қалған балалар, жоғары оқу орындарында оқып жатқан балалар үйінің түлектері»;
2-тармақтың 4) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                 Д. Сәлімова
Аудандық мәслихат хатшысы                       У. Майжанов

О внесении изменений в решение от 13 июля 2012 года № 6-4-V "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Бородулихинского района"
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 июня 2013 года № 15-6-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 июля 2013 года № 3000. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 марта 2014 года № 21-8-V
Сноска. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.03.2014 № 21-8-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 21 Закон Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», пунктом 3 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года «О национальных реестрах идентификационных номеров», Бородулихинский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 13 июля 2012 года № 6-4-V «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Бородулихинского района» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2618 от 30 июля 2012 года, опубликовано в районной газете «Пульс района» от 3 августа 2012 года № 65 (6575), «Аудан тынысы» от 3 августа 2012 года № 65 (256)) следующие изменения:
подпункт 8) пункта 1 изложить в следующей редакции:
«8) дети-сироты, дети, оставшиеся без попечения родителей, выпускники детских домов, обучающиеся в высших учебных заведениях»;
подпункт 4) пункта 2 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого дня его официального опубликования.
Председатель сессии                                Д. Салимова
Секретарь районного маслихита                      У. Майжанов