"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11-2-V шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 шілдедегі № 16-2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 шілдеде № 3006 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихат аппаратының 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 01/11-319 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихат аппаратының 30.12.2013 № 01/11-319 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 3 шілдедегі № 12/135-V шешіміне сәйкес, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 12 шілдедегі 2988 нөмірімен тіркелген) Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Бородулиха аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11-2-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2801 нөмірімен тіркелген, аудандық «Пульс района» 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 4, «Аудан тынысы» газетінің 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 4 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
кірістер – 2944072,7 мың теңге, оның ішінде;
салықтық түсімдер – 734366 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5257 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18466 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2185983,7 мың теңге;
1-тармақтың 2) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
шығындар – 3047184,9 мың теңге;
16 тармақтағы екінші, бесінші, жетінші, тоғызыншы абзацтар келесі редакцияда жазылсын:
35315 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізу;
8994 мың теңге – 2011-2020 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында білімді дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға;
800 мың теңге – үйде тәрбиеленетін мүгедек балаларды бағдарламалық қамтамасыз ету жабдығымен қамтамасыз етуге;
17427 мың теңге – жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері;
келесі мазмұндағы он екінші абзацпен толықтыру:
13465 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың штат санының өсіруге;
20-тармақтағы екінші, бесінші, алтыншы абзацтар келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение от 21 декабря 2012 года № 11-2-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 июля 2013 года № 16-2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 июля 2013 года № 3006. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2013 года № 01/11-319)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.12.2013 № 01/11-319).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 июля 2013 года № 12/135-V «О внесении изменений и дополнений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2988) Бородулихинский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 11-2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2801, опубликовано в районных газетах «Пульс района» от 11 января 2013 года № 4, «Аудан тынысы» от 11 января 2013 года № 4) следующие изменения и дополнение:
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
доходы – 2944072,7 тысяч тенге, в том числе;
налоговые поступления – 734366 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5257 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18466 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2185983,7 тысяч тенге;
подпункт 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
затраты – 3047184,9 тысяч тенге;
в пункте 16 абзацы второй, пятый, седьмой, девятый изложить в следующей редакции:
35315 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
8994 тысяч тенге – на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы;
800 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
17427 тысяч тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
дополнить абзацем двенадцать следующего содержания:
13465 тысяч тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов;
в пункте 20 абзацы второй, пятый, шестой изложить в следующей редакции:

179859,2 мың теңге – қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты қызметіне (5 қосымша);
52932 мың теңге – аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге (8 қосымша);
10015 мың теңге – мемлекеттік органдардың күрделі шығындарына (9 қосымша).
Аталған шешімнің 1589 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                      Т. Оразаев
Аудандық мәслихат хатшысы                           У. Майжанов
Бородулиха аудандық мәслихатының
2013 жылғы 17 шілдедегі
№ 16-2-V шешіміне № 1 қосымша
Бородулиха аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 11-2-V шешіміне № 1 қосымша
2013 жылға арналаған аудандық бюджет
Сана
ты
сыны
бы
ішкі
сыны
бы
Табыстардың атауы
Сомасы
(мың теңге)
I. КІРІСТЕР

179859,2 тысяч тенге – на функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа (приложение 5);
52932 тысяч тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах (приложение 8);
10015 тысяч тенге – на капитальные расходы государственных органов (приложение 9).
Приложения 1589 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                                 Т. Оразаев
Секретарь районного маслихата                      У. Майжанов
Приложение № 1 к решению
Бородулихинского районного маслихата
от 17 июля 2013 года № 16-2-V
Приложение № 1 к решению
Бородулихинского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 11-2-V
Районный бюджет на 2013 год
Кате
гория
Класс
Под
класс
НАИМЕНОВАНИЕ ДОХОДОВ
Сумма
(тысяч тенге)
I.ДОХОДЫ