Бородулиха ауданы Бақы ауылдық округінің Коростели ауылында шектеу iс-шараларын енгiзе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимiн белгiлеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2013 жылғы 29 тамыздағы № 871 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 08 қазанда № 3067 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қарашадағы № 949 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 28.11.2013 № 949 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағының 18) тармақшасы, «Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі № 339 Заңының 10-бабы 2-тармағының 9) тармақшасы, Бородулиха ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының м. а. 2013 жылғы 5 тамыздағы № 619 ұсынысы негізінде, Бородулиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бородулиха ауданы Бақы ауылдық округінің Коростели ауылында иттер құтыру ауруының анықталуына байланысты шектеу iс-шараларын енгiзе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимi белгiленсін.
2. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринарлық бақылау және қадағалау комитетінің Бородулиха аудандық аумақтық инспекциясы» мемлекеттік мекемесінің басшысының м. а. (Ж. Шайғазин), сонымен қатар «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Бородулиха ауданы бойынша мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы» мемлекеттік мекемесінің басшысы (Ғ. Сүлейменов) тиісті iс-шараларды ұйымдастыру және өткізу ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. А. Нұрғожинға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                          Г. Акулов
Келісілді:
«Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігінің
Ветеринарлық бақылау және
қадағалау комитетінің
Бородулиха аудандық аумақтық
инспекциясы» ММ басшысының м. а.                    Ж. Шайғазин
2013 жыл «29» тамыз
«Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетінің Шығыс
Қазақстан облысы бойынша
департаментінің Бородулиха ауданы
бойынша мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
басқармасы» ММ басшысы                           Ғ. Сүлейменов
2013 жыл «29» тамыз

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в селе Коростели Бакинского сельского округа Бородулихинского района
Постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 29 августа 2013 года № 871. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 08 октября 2013 года № 3067. Утратило силу постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 28 ноября 2013 года № 949
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 28.11.2013 № 949.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании подпункта 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпункта 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года № 339 «О ветеринарии», представления и. о. главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Бородулихинского района от 5 августа 2013 года № 619, акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в связи с выявлением заболевания бешенства собак в селе Коростели Бакинского сельского округа Бородулихинского района.
2. Рекомендовать и. о. руководителя государственного учреждения «Бородулихинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (Ж. Шайгазину), а также руководителю государственного учреждения «Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Бородулихинскому району Департамента комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области» (Г. Сулейменову) организацию и проведение соответствующих мероприятий.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нургожина А. А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                    Г. Акулов
Согласовано:
И. о. руководителя ГУ «Бородулихинская
районная территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля и
надзора Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан»                            Ж. Шайгазин
«29» августа 2013 г.
Руководитель ГУ «Управление государственного
санитарно-эпидемиологического надзора по
Бородулихинскому району Департамента
комитета государственного санитарно-
эпидемиологического надзора Министерства
здравоохранения Республики Казахстан по
Восточно-Казахстанской области»                   Г. Сулейменов
«29» августа 2013 г.