Көшені қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 13 тамыздағы N 2005 қаулысы, Зырян ауданы мәслихатының 2013 жылғы 21 тамыздағы N 21/4-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 16 қыркүйекте N 3059 болып тіркелді
Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссиясының 2013 жылғы 17 маусымдағы шешімін қарай келе, «Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 5-1) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 4)-тармақшасына, 31-бабының  2-тармағынасәйкес, Зырян ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI және Зырян ауданының мәслихаты ШЕШТI:
1. Зырян қаласының Киров көшесi Академик Арықтай Қайыпов көшесi деп қайта аталсын.
2. «Зырян ауданының экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» мемлекеттiк мекемесi аудан бюджетiн түзету кезiнде көшенi қайта атауға байланысты жұмыстарды орындауға қаражат қарастырсын.
3. «Зырян қаласының әкім аппараты» мемлекеттiк мекемесi 2013 жылғы 31 желтоқсанға дейiн көшенi қайта атау бойынша жұмыстардың орындалуын қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулы мен шешiмнің орындалуына бақылау Зырян ауданы әкiмiнiң орынбасары Қ.Ш. Ерембесовке және Зырян ауданы мәслихатының әлеуметтік-мәдени дамыту мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына (Р.Р.Карагужина) жүктелсiн.
5. Осы қаулы мен шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Зырян ауданының әкімі
Сессия төрағасы
Е.Сәлімов
С. Мангулова
Зырян ауданының мәслихат хатшысы
Г.Денисова

О переименовании улицы
Постановление акимата Зыряновского района от 13 августа 2013 года № 2005, решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 21 августа 2013 года N 21/4-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 сентября 2013 года N 3059
Рассмотрев решение Восточно-Казахстанской ономастической комиссии от 17 июня 2013 года, в соответствии с подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат Зыряновского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Переименовать в городе Зыряновске улицу Кирова на улицу Академика Арыктая Каюпова.
2. Государственному учреждению «Отдел экономики и бюджетного планирования Зыряновского района» при корректировке бюджета района предусмотреть средства на выполнение работ, связанных с переименованием улицы.
3. Государственному учреждению «Аппарат акима города Зыряновска» обеспечить выполнение работ по переименованию улицы до 31 декабря 2013 года.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на заместителя акима Зыряновского района Ерембесова К.Ш. и постоянную комиссию по вопросам социально-культурного развития маслихата Зыряновского района (Карагужина Р.Р.).
5. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зыряновского района
Е.Салимов
Председатель сессии
С.Мангулова
Секретарь маслихата Зыряновского
района
Г.Денисова