"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8-2 шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 тамыздағы N 13-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 тамызда N 3040 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Күршім аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы N 162 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Күршім аудандық мәслихатының 24.12.2013 N 162 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 09 тамыздағы № 13/155-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3031 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013 – 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2794 нөмірімен тіркелген, «Рауан-Заря» газетінің 2013 жылғы 16 қаңтардағы № 5, 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 6, 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 8, 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 9, 2013 жылғы 6 ақпандағы № 11, 2013 жылғы 13 ақпандағы № 13 сандарында жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер - 3770358 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 468600 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 10405 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 6000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 3285353 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар - 3797405,8 мың теңге;»;
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«таза бюджеттік кредит беру - 32286,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 36408,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 4122 мың теңге;»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы (профицит) - - 59334,3 мың теңге;»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 59334,3 мың теңге.»;
5 тармақта:
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз етуге - 1304 мың теңге;»;
бесінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға - 237000 мың теңге;».

О внесении изменений в решение от 21 декабря 2012 года № 8-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 августа 2013 года № 13-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 августа 2013 года № 3040. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Курчумского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 162)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Курчумского районного маслихата от 24.12.2013 № 162).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 09 августа 2013 года № 13/155-V «О внесении изменений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3031), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 8-2 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2794, опубликовано в газете «Рауан-Заря» от 16 января 2013 года № 5, от 18 января 2013 года № 6, от 25 января 2013 года № 8, от 30 января 2012 года № 9, от 6 февраля 2013 года № 11, от 13 февраля 2013 года № 13) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы - 3770358 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 468600 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 10405 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 6000 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3285353 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты - 3797405,8 тысяч тенге;»;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«чистое бюджетное кредитование - 32286,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 36408,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 4122 тысяч тенге;»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета - -59334,3 тысяч тенге;»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -  59334,3 тысяч тенге.»;
в пункте 5:
абзац третий изложить в следующей редакции:
«на обеспечение повышения компьютерной грамотности населения - 1304 тысяч тенге;»;
абзац пятый изложить в следующей редакции:
«на строительство и реконструкцию объектов образования - 237000 тысяч тенге;».

600
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
1600
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
8
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
4
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
540
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
7
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
11
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
91
21
Тракторшы-машинисттің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
92
2
Салықтық емес түсiмдер
10405
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
405
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
400
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
400
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
5
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
5
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
10000
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
10000
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
2500
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
7500
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
6000
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
6000
1
Жерді сату
6000
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
6000
4
Трансферттердің түсімдері
3285353
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
3285353
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
3285353
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

600
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1600
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
8
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
4
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
540
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
7
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
11
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
91
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
92
2
Неналоговые поступления
10405
01
Доходы от государственной собственности
405
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
400
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества,находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
400
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
5
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам.
5
06
Прочие неналоговые поступления
10000
1
Прочие неналоговые поступления
10000
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
2500
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
7500
3
Поступления от продажи основного капитала
6000
03
Продажа земли и нематериальных активов
6000
1
Продажа земли
6000
01
Поступления от продажи земельных участков
6000
4
Поступления трансфертов
3285353
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
3285353
2
Трансферты из областного бюджета
3285353
01
Целевые текущие трансферты

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
19985
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16265
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
3600
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
120
12
Көлiк және коммуникация
75300
1
Автомобиль көлiгi
72300
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
300
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
300
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
72000
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
72000
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
3000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3000
024
Кентiшiлiк (қалаішiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
3000
13
Басқалар
73722
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
6733
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
6733
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6204
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
529
9
Басқалар
66989
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
9200
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
9200
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
9200
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
57789
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12711
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
25067
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
19985
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
16265
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
3600
015
Капитальные расходы государственного органа
120
12
Транспорт и коммуникации
75300
1
Автомобильный транспорт
72300
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
300
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
300
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
72000
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
72000
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
3000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3000
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
3000
13
Прочие
73722
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
6733
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
6733
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6204
004
Капитальные расходы государственного органа
529
9
Прочие
66989
452
Отдел финансов района (города областного значения)
9200
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
9200
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)
9200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
57789
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
12711
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
25067
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета