"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-2 шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы N 20-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда N 3118 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Көкпекті аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 желтоқсандағы N 204 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Көкпекті аудандық мәслихатының 28.12.2013 N 204 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2013 жылғы 4 желтоқсандағы № 16/185-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3111 нөмірімен тіркелген) шешімі негізінде Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 4 қаңтарда № 2804 тіркелген, "Жұлдыз"-"Новая жизнь" газетінің 2013 жылғы 27 қаңтардағы № 8, 2013 жылғы 3 ақпандағы № 10, 2013 жылғы 10 ақпандағы № 12, 2013 жылғы 17 ақпандағы № 14, 2013 жылғы 24 ақпандағы № 16 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 3668229,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 597437,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12570,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар – 7,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13500,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3037281,7 мың теңге, соның ішінде:
субвенциялар – 2376376,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5240,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 6825,4 мың теңге;";
2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 3664155,1 мың теңге, соның ішінде:
жергілікті атқарушы органдардың қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету – 7,0 мың теңге;";
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 10-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 декабря 2013 года N 20-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 декабря 2013 года N 3118. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Кокпектинского районного маслихата от 28 декабря 2013 года № 204)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Кокпектинского районного маслихата от 28.12.2013 № 204).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 4 декабря 2013 года № 16/185-V «О внесении изменений и дополнений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3111) Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 10-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 января 2013 года за № 2804, опубликовано в газете «Жулдыз» - «Новая жизнь» от 27 января 2013 года № 8, от 3 февраля 2013 года № 10, от 10 февраля 2013 года № 12, от 17 февраля 2013 года № 14, от 24 февраля 2013 года № 16) следующие изменения:
в пункте 1 подпункт 1) изложить в новой редакции:
«1) доходы – 3668229,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 597437,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12570,0 тысяч тенге, в том числе:
вознаграждения по бюджетным кредитам – 7,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3037281,7 тысяч тенге, в том числе:
субвенции – 2376376,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5240,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 6825,4 тыс. тенге;»;
подпункт 2) изложить в новой редакции:
«2) затраты – 3664155,1 тысяч тенге, в том числе:
обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам – 7,0 тысяч тенге;»;
пункт 7 изложить в новой редакции:

"7. Облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы және даму трансферттері 4 қосымшаға сәйкес 635471,7 мың теңге көлемінде есептелсін.";
аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Бекбердинов
Көкпекті аудандық
мәслихатының хатшысы Р. Беспаев
Көкпекті аудандық мәслихатының
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 20-2 сессия шешіміне
№ 1 қосымша
Көкпекті аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 10-2 сессия шешіміне
№ 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санат
Сомасы (мың теңге)
Сынып
Кіші сынып
Кірістер атауы
І. КІРІСТЕР

«7. Согласно приложения 4 учесть в районном бюджете следующие текущие целевые трансферты и трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 635471,7 тысяч тенге.»;
приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                      Б.Бекбердинов
Секретарь Кокпектинского
районного маслихата                      Р. Беспаев
Приложение 1 к решению
Кокпектинского районного маслихата
от 12 декабря 2013 года № 20-2
Приложение 1 к решению
Кокпектинского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 10-2
Бюджет района на 2013 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
І. ДОХОДЫ