"Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2012 жылғы 13 шілдедегі № 4-5 шешімге өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 шілдедегі N 14-9 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 тамызда N 3033 болып тіркелді. Күші жойылды - Тарбағатай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 шілдедегі N 21-13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Тарбағатай аудандық мәслихатының 22.07.2014 N 21-13 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, «Сәйкестендiру нөмiрлерiнiң ұлттық тiзiлiмдерi туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы N 223 Заңы 3 бабы 4 тармағына, 9 бабы 5 тармағына сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тарбағатай аудандық маслихатының «Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2012 жылғы 13 шілдедегі № 4-5 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2635 болып тіркелген, аудандық «Тарбағатай» газетінің 2012 жылғы 20 тамызында № 71 санында жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгеріс енгізілсін:
2 тармағының 4)-тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            М. Қанағатов
Тарбағатай аудандық
мәслихатының хатшысы                       М. Мағжаев

О внесении изменения в решение от 13 июля 2012 года за № 4-5 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 июля 2013 года N 14-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 августа 2013 года N 3033. Утратило силу решением Тарбагатайского районного маслихата от 22 июля 2014 года № 21-13
Сноска. Утратило силу решением Тарбагатайского районного маслихата от 22.07.2014 № 21-13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании подпункта 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пункта 4) статьи 3, пункта 5) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года «О национальных реестрах идентификационных номеров» Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата от 13 июля 2012 года за № 4-5 «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2635, опубликовано в газете «Тарбағатай» 20 августа 2012 года за № 71) следующее изменение:
исключить подпункт 4 пункта 2.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десятидневного календарного дня после первого официального опубликования.
Председатель сессии                        М. Канагатов
Секретарь Тарбагатайского
районного маслихата                        М. Магжаев