"2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-74/V шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 тамыздағы № 18-172/V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 тамызда № 3045 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 қарашадағы N 221-03/13 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 29.11.2013 N 221-03/13 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы» 2012 жылғы 07 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер енгізу туралы» 2013 жылғы 09 тамыздағы № 13/155-V шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3031 нөмірімен тіркелген) Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» Үржар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-74/V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2800 нөмірімен тіркелген, «Уақыт тынысы» газетінің 2013 жылдың 14 қаңтарында 4-5 нөмірлерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
«1) кірістер - 5 537 092,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 801 175,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 657,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 500,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері- 4 695 760,0 мың теңге;»;
1-тармақтың 2) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение от 21 декабря 2012 года № 9-74/V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 августа 2013 года № 18-172/V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 августа 2013 года № 3045. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 29 ноября 2013 года № 221-03/13)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 29.11.2013 № 221-03/13).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 13/155-V от 09 августа 2013 года «О внесении изменений в решение от 07 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3031) Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 9-74/V «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2800, опубликовано в газете «Уақыт тынысы» от 14 января 2013 года в № 4-5) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
«1) доходы - 5 537 092,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 801 175,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 657,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 4 695 760,0 тысяч тенге;»;
подпункт 2) пункта 1 изложить в следующей редакции: