"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 сәуірдегі N 11/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 08 мамырда N 2947 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы N 253 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха аудандық мәслихатының 27.12.2013 N 253 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 07 желтоқсандағы № 8/99-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 11/119-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2934 болып тіркелген) сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шемонаиха аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/2-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2806 тіркелген, «Уба-Информ» газетінде 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 3-санында жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«7. 2013 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 17 634 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
13-тармақтағы 3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«3) 90 000 мың теңге – Шемонаиха ауданы Медведка ауылында 120 орынға арналған негізгі орта мектептің құрылысына;»;
16-тармақта:
1), 3), 4), 6), 7) және 10) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
«1) 5-қосымшаға сәйкес қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнiң қызметін қамтамасыз етуге 127 787 мың теңге сомасында;»;
«3) 7-қосымшаға сәйкес елді мекендерде көшелерді жарықтандыруға 22 504 мың теңге сомасында;»;
«4) 8-қосымшаға сәйкес елдi мекендердiң санитарлық жағдайын қамтамасыз етуге 12 656 мың теңге сомасында;»;
«6) 10-қосымшаға сәйкес елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға 35 900 мың теңге сомасында;»;
«7) 11-қосымшаға сәйкес қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтiң автокөлік жолдарын қамтамасыз етуге 44 350 мың теңге сомасында;»;

О внесении изменений в решение от 21 декабря 2012 года № 8/2-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 апреля 2013 года N 11/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 08 мая 2013 года N 2947. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 253)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 27.12.2013 № 253).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17 апреля 2013 года № 11/119-V «О внесении изменений в решение от 07 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2934) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 8/2-V «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2806, опубликовано в газете «Уба-Информ» от 18 января 2013 года № 3) следующие изменения:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 17 634 тысяч тенге.»;
в пункте 13 подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«3) 90 000 тысяч тенге – на строительство основной средней школы на 120 мест в селе Медведка Шемонаихинского района;»;
в пункте 16:
подпункты 1), 3), 4), 6), 7) и 10) изложить в следующей редакции:
«1) на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа в сумме 127 787 тысяч тенге, согласно приложению 5;»;
«3) на освещение улиц населенных пунктов в сумме 22 504 тысяч тенге, согласно приложению 7;»;
«4) на обеспечение санитарии населенных пунктов в сумме 12 656 тысяч тенге, согласно приложению 8;»;
«6) на благоустройство и озеленение населенных пунктов в сумме 35 900 тысяч тенге, согласно приложению 10;»;
«7) на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в сумме 44 350 тысяч тенге, согласно приложению 11;»;

«10) 14-қосымшаға сәйкес мемлекеттік органның күрделі шығыстарына арналған шығындарға 468 мың теңге сомасында.»;
аталған шешімнің 15781011 және 14–қосымшалары осы шешімнің 123456 және 7–қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                            А. Винниченко
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы                       Ә. Баяндинов
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2013 жылғы 29 сәуірдегі
№ 11/2-V шешiмiне
1 қосымша
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 8/2-V шешiмiне
1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I. КІРІСТЕР

«10) на капитальные расходы государственных органов в сумме 468 тысяч тенге, согласно приложению 14.»;
приложения 15781011 и 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123456 и 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        А. Винниченко
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата                        А. Баяндинов
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 29 апреля 2013 года № 11/2-V
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 8/2-V
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1. ДОХОДЫ