Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5-2 "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 14-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 желтоқсанда № 3372 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 14 ақпандағы № 15-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 14.02.2014 № 15-3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 29 қарашадағы "2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 30 қарашадағы № 1295 "2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" қаулысына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3118 тіркелген, 2012 жылғы 22 желтоқсандағы, 2012 жылғы 27 желтоқсандағы, 2013 жылғы 17 қаңтардағы, 2013 жылғы 24 қаңтардағы, 2013 жылғы 31 қаңтардағы, 2013 жылғы 7 ақпандағы "Приуралье" газетінде және 2012 жылғы 20 желтоқсандағы, 2012 жылғы 27 желтоқсандағы, 2013 жылғы 17 қаңтардағы, 2013 жылғы 24 қаңтардағы, 2013 жылғы 31 қаңтардағы, 2013 жылғы 7 ақпандағы "Орал өңірі" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта 1) тармақшадағы "89 700 701 мың" деген сан "88 763 810 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"34 338 892 мың" деген сан "31 147 015 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"571 159 мың" деген сан "557 754 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"54 789 850 мың" деген сан "57 058 241 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "90 058 653 мың" деген сан "90 733 832 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "2 600 598 мың" деген сан "989 743 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"794 867 мың" деген сан "2 405 722 мың" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-2 958 550 мың" деген сан "-2 959 765 мың" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "2 958 550 мың" деген сан "2 959 765 мың" деген санмен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5-2 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 14-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 декабря 2013 года № 3372. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 февраля 2014 года № 15-3
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 14.02.2014 № 15-3
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Законом Республики Казахстан от 29 ноября 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013-2015 годы" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2013 года № 1295 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013-2015 годы", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" от 7 декабря 2012 года № 5-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3118, опубликованное 22 декабря 2012 года, 27 декабря 2012 года, 17 января 2013 года, 24 января 2013 года, 31 января 2013 года, 7 февраля 2013 года в газете "Приуралье" 20 декабря 2012 года, 27 декабря 2012 года, 17 января 2013 года, 24 января 2013 года, 31 января 2013 года, 7 февраля 2013 года в газете "Орал өңірі"), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 в подпункте 1) цифру "89 700 701 тысяча" заменить цифрой "88 763 810 тысяч";
цифру "34 338 892 тысячи" заменить цифрой "31 147 015 тысяч";
цифру "571 159 тысяч" заменить цифрой "557 754 тысячи";
цифру "54 789 850 тысяч" заменить цифрой "57 058 241 тысяча";
в подпункте 2) цифру "90 058 653 тысячи" заменить цифрой "90 733 832 тысячи";
в подпункте 3) цифру "2 600 598 тысяч" заменить цифрой "989 743 тысячи";
цифру "794 867 тысяч" заменить цифрой "2 405 722 тысячи";
в подпункте 5) цифру "-2 958 550 тысяч" заменить цифрой "- 2 959 765 тысяч";
в подпункте 6) цифру "2 958 550 тысяч" заменить цифрой "2 959 765 тысяч";

"493 677 мың" деген сан "492 462 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3-тармақта 1) тармақшадағы "35 242 577 мың" деген сан "37 510 968 мың" деген санмен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "26 423 мың" деген сан "21 610 мың" деген санмен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта "186 467 мың" деген сан "180 453 мың" деген санмен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "413 930 мың" деген сан "413 080 мың" деген санмен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта "81 484 мың" деген сан "78 165 мың" деген санмен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта "124 542 мың" деген сан "117 237 мың" деген санмен ауыстырылсын;
оныншы абзацта "42 793 мың" деген сан "40 867 мың" деген санмен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта "440 661 мың" деген сан "404 740 мың" деген санмен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта "578 123 мың" деген сан "569 732 мың" деген санмен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта "4 576 738 мың" деген сан "4 623 121 мың" деген санмен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацта "14 931 мың" деген сан "13 332 мың" деген санмен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацта "50 166 мың" деген сан "38 166 мың" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма үшінші абзацта "632 147 мың" деген сан "595 147 мың" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма төртінші абзацта "1 176 708 мың" деген сан "1 373 760 мың" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма бесінші абзацта "17 030 мың" деген сан "6 831 мың" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма алтыншы абзацта "962 365 мың" деген сан "1 005 228 мың" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма жетінші абзацта "1 214 197 мың" деген сан "1 116 256 мың" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма сегізінші абзацта "643 156 мың" деген сан "642 657 мың" деген санмен ауыстырылсын;
отыз бірінші абзацта "248 065 мың" деген сан "213 322 мың" деген санмен ауыстырылсын;
отыз үшінші абзацта "499 398 мың" деген сан "868 188 мың" деген санмен ауыстырылсын;
отыз төртінші абзацта "3 386 830 мың" деген сан "3 685 507 мың" деген санмен ауыстырылсын;
отыз бесінші абзацта "1 845 000 мың" деген сан "2 587 393 мың" деген санмен ауыстырылсын;
отыз алтыншы абзацта "1 200 000 мың" деген сан "1 703 949 мың" деген санмен ауыстырылсын;
қырық бірінші абзацта "522 367 мың" деген сан "491 802 мың" деген санмен ауыстырылсын;
қырық жетінші абзацта "1 362 600 мың" деген сан "1 242 600 мың" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы елу бесінші, елу алтыншы абзацтармен толықтырылсын:
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға – 431 369 мың теңге;
халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалардан инженерлік қорғау жөнінде жұмыстар жүргізуге – 50 000 мың теңге.";

цифру "493 677 тысяч" заменить цифрой "492 462 тысячи";
в пункте 3 в подпункте 1) цифру "35 242 577 тысяч" заменить цифрой "37 510 968 тысяч";
в абзаце третьем цифру "26 423 тысячи" заменить цифрой "21 610 тысяч";
в абзаце шестом цифру "186 467 тысяч" заменить цифрой "180 453 тысячи";
в абзаце седьмом цифру "413 930 тысяч" заменить цифрой "413 080 тысяч";
в абзаце восьмом цифру "81 484 тысячи" заменить цифрой "78 165 тысяч";
в абзаце девятом цифру "124 542 тысячи" заменить цифрой "117 237 тысяч";
в абзаце десятом цифру "42 793 тысячи" заменить цифрой "40 867 тысяч";
в абзаце одиннадцатом цифру "440 661 тысяча" заменить цифрой "404 740 тысяч";
в абзаце четырнадцатом цифру "578 123 тысячи" заменить цифрой "569 732 тысячи";
в абзаце пятнадцатом цифру "4 576 738 тысяч" заменить цифрой "4 623 121 тысяча";
в абзаце восемнадцатом цифру "14 931 тысяча" заменить цифрой "13 332 тысяч";
в абзаце двадцатом цифру "50 166 тысяч" заменить цифрой "38 166 тысяч";
в абзаце двадцать третьем цифру "632 147 тысяч" заменить цифрой "595 147 тысяч";
в абзаце двадцать четвертом цифру "1 176 708 тысяч" заменить цифрой "1 373 760 тысяч";
в абзаце двадцать пятом цифру "17 030 тысяч" заменить цифрой "6 831 тысяча";
в абзаце двадцать шестом цифру "962 365 тысяч" заменить цифрой "1 005 228 тысяч";
в абзаце двадцать седьмом цифру "1 214 197 тысяч" заменить цифрой "1 116 256 тысяч";
в абзаце двадцать восьмом цифру "643 156 тысяч" заменить цифрой "642 657 тысяч";
в абзаце тридцать первом цифру "248 065 тысяч" заменить цифрой "213 322 тысячи";
в абзаце тридцать третьем цифру "499 398 тысяч" заменить цифрой "868 188 тысяч";
в абзаце тридцать четвертом цифру "3 386 830 тысяч" заменить цифрой "3 685 507 тысяч";
в абзаце тридцать пятом цифру "1 845 000 тысяч" заменить цифрой "2 587 393 тысячи";
в абзаце тридцать шестом цифру "1 200 000 тысяч" заменить цифрой "1 703 949 тысяч";
в абзаце сорок первом цифру "522 367 тысяч" заменить цифрой "491 802 тысячи";
в абзаце сорок седьмом цифру "1 362 600 тысяч" заменить цифрой "1 242 600 тысяч";
дополнить абзацами пятьдесят пятым, пятьдесят шестым следующего содержания:
"на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы – 431 369 тысяч тенге;
на проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территории от природных и стихийных бедствий – 50 000 тысяч тенге.";

787 664
276
Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
6 575
001
Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 575
05
Денсаулық сақтау
22 654 842
1
Кең бейiндi ауруханалар
30 623
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
30 623
004
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілеріне стационарлық және стационарлықты ауыстыратын медициналық көмек көрсету
30 623
2
Халықтың денсаулығын қорғау
745 957
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
745 957
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
499 353
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
136 501
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
110 103
012
2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ-инфекциясының алдын-алуға арналған әлеуметтік жобаларды іске асыру
0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
0
3
Мамандандырылған медициналық көмек
12 159 920
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 159 920
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 310 888
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
247 596
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
117 571
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
125 548
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
199 061
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
359 681
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
294 498
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
24 655
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 217 823
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету

787 664
276
Управление по защите прав детей области
6 575
001
Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне
6 575
05
Здравоохранение
22 654 842
1
Больницы широкого профиля
30 623
253
Управление здравоохранения области
30 623
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
30 623
2
Охрана здоровья населения
745 957
253
Управление здравоохранения области
745 957
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
499 353
006
Услуги по охране материнства и детства
136 501
007
Пропаганда здорового образа жизни
110 103
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
0
3
Специализированная медицинская помощь
12 159 920
253
Управление здравоохранения области
12 159 920
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 310 888
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
247 596
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
117 571
021
Обеспечение онкогемотологических больных химиопрепаратами
125 548
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
199 061
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
359 681
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
294 498
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
24 655
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 217 823
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села

6 262 599
4
Емханалар
4 468 756
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 468 756
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
3 007 277
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
1 015 601
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
445 878
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
675 881
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
675 881
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
653 076
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
22 805
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4 573 705
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
847 151
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 225
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөнiндегi iс-шараларды iске асыру
26 186
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
57 663
015
Ақпараттық жүйелер құру
0
016
Азаматтарды елді-мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
52 195
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
26 003
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстау
0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
595 879
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 726 554
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
3 726 554
083
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді-мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пункттерді салу
0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 780 511
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 476 754
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 076 669
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
569 408
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

6 262 599
4
Поликлиники
4 468 756
253
Управление здравоохранения области
4 468 756
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
3 007 277
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 015 601
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
445 878
5
Другие виды медицинской помощи
675 881
253
Управление здравоохранения области
675 881
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
653 076
029
Областные базы спецмедснабжения
22 805
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4 573 705
253
Управление здравоохранения области
847 151
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
89 225
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
26 186
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
57 663
015
Создание информационных систем
0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
52 195
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
26 003
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
595 879
271
Управление строительства области
3 726 554
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
3 726 554
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 780 511
1
Социальное обеспечение
1 476 754
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 076 669
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
569 408
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)

242 466
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
0
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
264 795
261
Облыстың білім басқармасы
389 613
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
361 704
037
Әлеуметтік сауықтандыру
27 909
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10 472
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
10 472
2
Әлеуметтiк көмек
110 919
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
110 919
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
110 919
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
192 838
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
192 838
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 399
004
Ақпараттық жүйелер құру
0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
405
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
37 148
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
13 332
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6 985
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
45 569
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
11 608 563
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4 366 880
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 366 880
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 779 487
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 587 393
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
0

242 466
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
264 795
261
Управление образования области
389 613
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
361 704
037
Социальная реабилитация
27 909
271
Управление строительства области
10 472
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
10 472
2
Социальная помощь
110 919
256
Управление координации занятости и социальных программ области
110 919
003
Социальная поддержка инвалидов
110 919
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
192 838
256
Управление координации занятости и социальных программ области
192 838
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
89 399
004
Создание информационных систем
0
007
Капитальные расходы государственного органа
405
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
37 148
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
13 332
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Дорожной карты занятости 2020
0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 985
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
45 569
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
11 608 563
1
Жилищное хозяйство
4 366 880
271
Управление строительства области
4 366 880
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 779 487
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 587 393
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
0

271
Облыстың құрылыс басқармасы
0
019
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
0
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 156
007
Жылу-энергетикалық жүйесін дамыту
1 156
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
5 522 448
1
Ауыл шаруашылығы
3 011 657
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
2 886 999
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 484
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
65 142
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
004
Ауыл шаруашылығының ақпараттық-маркетингтік жүйесін дамыту
0
007
Ақпараттық жүйелер құру
0
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 123 017
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
25 533
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
1 116 256
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
17 818
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
0
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
389 763
024
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) салу және қайта жағарту
0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
74 986
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
0

271
Управление строительства области
0
019
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
0
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
1 156
007
Развитие теплоэнергетической системы
1 156
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
5 522 448
1
Сельское хозяйство
3 011 657
255
Управление сельского хозяйства области
2 886 999
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
64 484
002
Поддержка семеноводства
65 142
003
Капитальные расходы государственного органа
0
004
Развитие информационно-маркетинговой системы сельского хозяйства
0
007
Создание информационных систем
0
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 123 017
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
25 533
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 116 256
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
17 818
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
0
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
389 763
024
Строительство и реконструкция государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
74 986
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
0

30 492
002
Ақпараттық жүйелер құру
0
003
Жер қатынастарын реттеу
0
010
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
1 503 834
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 503 834
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі іс-шараларды өткізу
0
026
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
638 492
027
Жергілікті атқарушы органдардың ветеринария саласындағы бөлімшелерін ұстау
0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
4 165
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
217 779
038
Жануарлар ауруларының диагностикасы, жануарларды алдын алу, емдеу, өңдеу үшін қолданылатын ветеринариялық және зоогигиеналық мақсаттағы атрибуттарды және бұйымдарды сатып алу, сақтау және тасымалдау
0
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкерлердің жеке қорғану заттарың, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
643 398
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
76 153
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
76 153
271
Облыстың құрылыс басқармасы
55 871
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 871
023
Ақпараттық жүйелер құру
0
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
0
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына арналған іс-шаралар жүргізу
0
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
20 282
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 282
002
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді-мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
0

30 492
002
Создание информационных систем
0
003
Регулирование земельных отношений
0
010
Капитальные расходы государственного органа
0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
1 503 834
255
Управление сельского хозяйства области
1 503 834
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
638 492
027
Содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
4 165
035
Формирование региональных стабилизационных фондов
продовольственных товаров
217 779
038
Приобретение, хранение и перемещение изделий и атрибутов ветеринарного и зоогигиенического назначения, используемых для профилактики, лечения, обработки животных, диагностики заболеваний животных
0
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
643 398
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
76 153
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
76 153
271
Управление строительства области
55 871
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
55 871
023
Создание информационных систем
0
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
0
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
0
272
Управление архитектуры и градостроительства области
20 282
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
20 282
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
0

051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
0
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 048 871
024
"Бизнестiң жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберiнде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 107 290
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
510 212
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
0
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
431 369
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
1 306 969
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 369
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
60 000
010
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
906 323
011
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
977
012
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
275 300
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
269
Облыстың дін істері басқармасы
7 086
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 086
14
Борышқа қызмет көрсету
1 842
1
Борышқа қызмет көрсету
1 842
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 842
016
Жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
1 842
15
Трансферттер
21 399 180
1
Трансферттер
21 399 180
257
Облыстың қаржы басқармасы
21 399 180
006
Бюджеттік алулар
0
007
Субвенциялар
20 146 514
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
686 899
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
1 635
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 048 871
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 107 290
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
510 212
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
0
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
431 369
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1 306 969
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
64 369
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
60 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
906 323
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
977
012
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
275 300
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
0
269
Управление по делам религий области
7 086
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
7 086
14
Обслуживание долга
1 842
1
Обслуживание долга
1 842
257
Управление финансов
1 842
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
1 842
15
Трансферты
21 399 180
1
Трансферты
21 399 180
257
Управление финансов области
21 399 180
006
Бюджетные изъятия
0
007
Субвенции
20 146 514
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
686 899
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
1 635
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий