2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 9-10 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 қарашадағы № 18-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 қарашада № 3365 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 20-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 27.02.2014 № 20-6 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 9-10 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3124 тіркелген, 2013 жылғы 4 қаңтарда "Жайық үні – Жизнь города" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 20 308 029 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 086 985 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 156 484 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 361 838 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер – 7 702 722 мың теңге;
2) шығындар – 20 087 948 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 220 081 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -220 081 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 515 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – -1 924 137 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 189 056 мың теңге.";
6 тармақта:
"178 291" саны "78 291" санымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
тоғызыншы абзацта:
"1 373 647" саны "1 370 669" санымен ауыстырылсын;
оныншы абзацта:
"2 495 617" саны "2 434 984" санымен ауыстырылсын;
"белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеуге – 10 027 мың теңге;" деген сөздерден кейін келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 14 декабря 2012 года № 9-10 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 20 ноября 2013 года № 18-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 ноября 2013 года № 3365. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27 февраля 2014 года № 20-6
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27.02.2014 № 20-6
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 9-10 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3124, опубликованное 4 января 2013 года в газете "Жайық үні – Жизнь города") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 308 029 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 086 985 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 156 484 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 361 838 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 702 722 тысячи тенге;
2) затраты – 20 087 948 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 220 081 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -220 081 тысячи тенге:
поступления займов – 1 515 000 тысяч тенге;
погашение займов – -1 924 137 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 189 056 тысяч тенге.";
в пункте 6:
цифры "178 291" заменить цифрами "78 291";
в пункте 8:
в абзаце девятом:
цифры "1 373 647" заменить цифрами "1 370 669";
в абзаце десятом:
цифры "2 495 617" заменить цифрами "2 434 984";
после слов "на социальную адаптацию лиц, не имеющих определенного местожительства – 10 027 тысяч тенге;" дополнить абзацами следующего содержания:

"қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге – 6 772 мың теңге;
жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтерге – 743 мың теңге;";
11 тармақта:
"1 565 000" саны "1 515 000" санымен ауыстырылсын;
13 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2013 жылға арналған кенттер мен селолық округтің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.".
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  А. Наугольнов
Мәслихат хатшысы                 М. Сатыбалдиев

"на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа – 6 772 тысячи тенге;
на услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства – 743 тысячи тенге;";
в пункте 11:
цифры "1 565 000" заменить цифрами "1 515 000";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"Утвердить перечень бюджетных программ поселков и сельского округа на 2013 год, согласно приложению 5.".
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Данное решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии              А. Наугольнов
Секретарь маслихата              М. Сатыбалдиев
Приложение 1
к решению Уральского городского маслихата

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Зачаган кенті әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Круглоозерный кенті әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Желаев селолық округі әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Услуги по обеспечению деятельности акима поселка Зачаганск
Услуги по обеспечению деятельности акима поселка Круглоозерный
Услуги по обеспечению деятельности акима Желаевского сельского округа