2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 9-10 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 19-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 желтоқсанда № 3383 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 20-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 27.02.2014 № 20-6 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 9-10 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3124 тіркелген, 2013 жылғы 4 қаңтарда "Жайық-үні–Жизнь города" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 20 906 321 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 086 985 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 156 484 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 361 838 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 301 014 мың теңге;
2) шығындар – 20 722 767 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 183 554 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -183 554 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 551 527 мың теңге;
қарыздарды өтеу – -1 924 137 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 189 056 мың теңге.";
6 тармақта:
"78 291 мың" саны "78 236 мың" санымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
екінші абзацта:
"139 055 мың" саны "143 848 мың" санымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"9 559 мың" саны "7 027 мың" санымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"15 762 мың" саны "14 096 мың" санымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"1 370 669 мың" саны "1 963 860 мың" санымен ауыстырылсын;
оныншы абзацта:

О внесении изменений в решение маслихата от 14 декабря 2012 года № 9-10 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 19-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 декабря 2013 года № 3383. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27 февраля 2014 года № 20-6
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27.02.2014 № 20-6
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 9-10 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3124, опубликованное 4 января 2013 года в газете "Жайық үні–Жизнь города") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 906 321 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 086 985 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 156 484 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 361 838 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 301 014 тысяч тенге;
2) затраты – 20 722 767 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 183 554 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - -183 554 тысячи тенге:
поступления займов – 1 551 527 тысяч тенге;
погашение займов – -1 924 137 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 189 056 тысяч тенге.";
в пункте 6:
цифру "78 291 тысяч" заменить цифрой "78 236 тысяч";
в пункте 8:
в абзаце втором:
цифру "139 055 тысяч" заменить цифрой "143 848 тысяч";
в абзаце третьем:
цифру "9 559 тысяч" заменить цифрой "7 027 тысяч";
в абзаце четвертом:
цифру "15 762 тысячи" заменить цифрой "14 096 тысяч";
в абзаце девятом:
цифру "1 370 669 тысяч" заменить цифрой "1 963 860 тысяч";
в абзаце десятом:

"2 434 984 мың" саны "2 737 062 мың" санымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта:
"1 905 мың" саны "1 888 мың" санымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта:
"522 367 мың" саны "491 802 мың" санымен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацта:
"4 714 мың" саны "4 486 мың" санымен ауыстырылсын;
жиырма бірінші абзацта:
"245 058 мың" саны "147 994 мың" санымен ауыстырылсын;
жиырма төртінші абзацта:
"72 735 мың" саны "72 064 мың" санымен ауыстырылсын;
жиырма бесінші абзацта:
"123 045 мың" саны "18 410 мың" санымен ауыстырылсын;
жиырма алтыншы абзацта:
"215 502 мың" саны "203 565 мың" санымен ауыстырылсын;
жиырма сегізінші абзацта:
"413 712 мың" саны "397 784 мың" санымен ауыстырылсын;
11 тармақта:
"1 515 000 мың" саны "1 551 527 мың" санымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  А. Наугольнов
Мәслихат хатшысы                 М. Сатыбалдиев
Орал қалалық мәслихатының

цифру "2 434 984 тысяч" заменить цифрой "2 737 062 тысячи";
в абзаце тринадцатом:
цифру "1 905 тысяч" заменить цифрой "1 888 тысяч";
в абзаце четырнадцатом:
цифру "522 367 тысяч" заменить цифрой "491 802 тысячи";
в абзаце двадцатом:
цифру "4 714 тысяч" заменить цифрой "4 486 тысяч";
в абзаце двадцать первом:
цифру "245 058 тысяч" заменить цифрой "147 994 тысячи";
в абзаце двадцать четвертом:
цифру "72 735 тысяч" заменить цифрой "72 064 тысячи";
в абзаце двадцать пятом:
цифру "123 045 тысяч" заменить цифрой "18 410 тысяч";
в абзаце двадцать шестом:
цифру "215 502 тысячи" заменить цифрой "203 565 тысяч";
в абзаце двадцать восьмом:
цифру "413 712 тысяч" заменить цифрой "397 784 тысячи";
в пункте 11:
цифру "1 515 000 тысяч" заменить цифрой "1 551 527 тысяч";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Данное решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии              А. Наугольнов
Секретарь маслихата              М. Сатыбалдиев
Приложение
к решению Уральского городского маслихата