Бөрлі ауданында автотұрақтардың (паркингтердің) санаттарын белгілеу, автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық ставкаларының мөлшерін ұлғайту және бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 8 ақпаңдағы № 9-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 наурызда № 3194 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 23-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 13.04.2018 № 23-9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімге 1 қосымшаға сәйкес автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары белгіленсін және автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық ставкаларының мөлшері автотұрақтар (паркингтер) санатына қарай ұлғайтылсын.
2. Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген басқа санаттағы жерлерге салықты есептеу кезінде, жерлеріне базалық ставкалар қолданылатын жақын жатқан елді мекен Ақсай қаласы болып айқындалсын.
3. Осы шешімге 2 қосымшаға сәйкес қызметін Бөрлі ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкалары белгіленсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат
хатшысы
А. Куликешев
Бөрлі аудандық мәслихатының
2013 жылғы 8 ақпандағы
№ 9-2 шешіміне 1 қосымша
Автотұрақтардың (паркингтердің) санаты,
автотұрақтар (паркингтер) үшін
бөлінген жерлерге базалық салық
ставкаларының ұлғайтылуы
Авто
тұрақ-
тардың (паркинг-
тердің) түрлері
Авто-
тұрақ-
тардың (паркинг-
тердің) санаттары
Аудандық маңызы бар қалада авто-
тұрақтар (пар-
кингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық став-
калары. Облыс орталығы үшін бел-
гіленген мөлшер-
леменің 75 пайызы (теңге)
Авто-
тұрақтар (пар-
кингтер) үшін бөлінген ауылдағы жерлерге базалық салық ставкалары (теңге)
Базалық салық ставка-
сының ұлғай-
тылуы
1
Авто-
тұрақтардың (паркингтердің) ашық түрдегі
1 санаты
4,34
0,48
он есе
2
Авто-
тұрақтардың (паркинг-
тердің) жабық түрдегі
2 санаты
4,34
0,48
он есе
Бөрлі аудандық мәслихатының
2013 жылғы 8 ақпандағы
№ 9-2 шешіміне 2 қосымша
Қызметін Бөрлі ауданы аумағында жүзеге
асыратын барлық салық төлеушілер үшін
бірыңғай тіркелген салық ставкалары
Салық салу объектісі
Салық салу объектісінің бірлігі
Тіркелген салықтық базалық ставкасы (айлық есептік көрсеткіш)
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
Бір ойын автоматы
5
2
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
Бір ойын автоматы
7
3
Ойын өткізу үшін пайдаланатын дербес компьютер
Бір компьютер
1
4
Ойын жолы
Бір ойын жолы
12
5
Карт
Карт
9
6
Бильярд үстелі
Бір ойын үстелі
8

Об установлении категории автостоянок (паркингов), увеличений размеров базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) и единых ставок фиксированного налога в Бурлинском районе
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 8 февраля 2013 года № 9-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 4 марта 2013 года № 3194. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 апреля 2018 года № 23-9
Сноска. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.04.2018 № 23-9 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить категории автостоянок (паркингов) и увеличить размеры базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в зависимости от категории автостоянок (паркингов), согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Определить город Аксай близлежащим населенным пунктом, базовые ставки, на земли которого будут применяться при исчислении налога на земли других категорий, выделенные под автостоянки (паркинги).
3. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Бурлинского района, согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного
маслихата
А. Куликешев
Приложение 1
к решению Бурлинского
районного маслихата
№ 9-2 от 8 февраля 2013 года
Категория автостоянок (паркингов), увеличения
размеров базовых ставок налога на земли,
выделенные под автостоянки (паркинги)
Типы авто-
стоянок (пар-
кингов)
Категории авто-
стоянок (пар-
кингов)
Базовые ставки налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в городе районного значения. 75 процентов от ставки, установ-
ленной для областного центра (тенге)
Базовые ставки налога на земли, выделенные под авто-
стоянки (паркинги) в селе (тенге)
Увеличения базовых ставок налога
1
Авто-
стоянки (пар-
кинги) откры-
того типа
1 категория
4,34
0,48
в десять раз
2
Автостоянки (пар-
кинги) закры-
того типа
2 категория
4,34
0,48
в десять раз
Приложение 2
к решению Бурлинского
районного маслихата
№ 9-2 от 8 февраля 2013 года
Единые ставки фиксированного налога на всех
налогоплательщиков, осуществляющих деятельность
на территории Бурлинского района
Объекты налогообложения
Единица объектов налогообложения
Базовые ставки фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1
2
3
4
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
Один игровой автомат
5
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
Один игровой автомат
7
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
Один компьютер
1
4
Игровая дорожка
Одна игровая дорожка
12
5
Карт
карт
9
6
Бильярдный стол
Один игровой стол
8