Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы Ақбұлақ селолық округінің аумағында шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 22 ақпандағы № 99 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 наурызда № 3198 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 1273 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 26.12.2013 № 1273 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті "Бөрлі аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 1673 ұсынысы негізінде және жануарлардың аса жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы Ақбұлақ селолық округінің аумағында ұсақ мүйізді малдарының арасында бруцеллез ауруы анықталуына байланысты шектеу іс–шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті "Бөрлі аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) тиiстi iс-шараларды ұйымдастыру ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Каналинге жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      М. Тусупкалиев
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы Министрлігінің
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитеті "Бөрлі
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің бас
мемлекеттік ветеринарлық-
санитарлық инспекторы
Каирмуханова Шолпан Амангельдиновна
_____________ қолы
22.02.2013 ж.

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий на территории Акбулакского сельского округа Бурлинского района Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 22 февраля 2013 года № 99. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 марта 2013 года № 3198. Утратило силу постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 26 декабря 2013 года № 1273
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 26.12.2013 № 1273
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно–санитарного инспектора государственного учреждения "Бурлинская районная территориальная инспекция" Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 декабря 2012 года № 1673 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в связи с возникновением заболевания бруцеллеза мелкого рогатого скота на территории Акбулакского сельского округа Бурлинского района Западно-Казахстанской области.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Бурлинская районная территориальная инспекция" Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (по согласованию) принять меры, вытекающие из данного постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ж. Каналина.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                      М. Тусупкалиев
СОГЛАСОВАНО:
Главный государственный
ветеринарно–санитарный
инспектор государственного
учреждения "Бурлинская районная
территориальная инспекция"
Комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Каирмуханова Шолпан Амангельдиновна
_____________ подпись
22.02.2013 г.