Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 7-2 "Бөкей ордасы ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 6 қарашадағы № 13-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 қарашада № 3359 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 наурыздағы № 15-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 12.03.2014 № 15-7 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 7-2 "Бөкей ордасы ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3148 тіркелген, 2013 жылғы 2 наурыздағы "Орда жұлдызы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                  А. Алиева
Мәслихат хатшысы                 Е. Таңатов
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 6 қарашадағы
№ 13-1 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 7-2 шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. ТҮСІМДЕР

О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 25 декабря 2012 года № 7-2 "О бюджете Бокейординского района на 2013-2015 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 6 ноября 2013 года № 13-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 ноября 2013 года № 3359. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 марта 2014 года № 15-7
Сноска. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.03.2014 № 15-7
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, маслихат района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 25 декабря 2012 года № 7-2 "О бюджете Бокейординского района на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3148, опубликованное 2 марта 2013 года в газете "Орда жұлдызы") следующие изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии              А. Алиева
Секретарь маслихата              Е. Танатов
Приложение
к решению Бокейординского
районного маслихата
от 6 ноября 2013 года № 13-1
Приложение 1
к решению Бокейординского
районного маслихата
от 25 декабря 2012 года № 7-2
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ