Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 7-2 "Бөкей ордасы ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 желтоқсанда № 3393 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 наурыздағы № 15-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 12.03.2014 № 15-7 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 7-2 "Бөкей ордасы ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3148 тіркелген, 2013 жылғы 2 наурыздағы "Орда жұлдызы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "2 013 527 мың" деген сан "2 001 536 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"200 529 мың" деген сан "228 733 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"800 мың" деген сан "2 335 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"1 812 198 мың" деген сан "1 770 468 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "1 995 501 мың" деген сан "1 983 510 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік кредиттеу" жолындағы "49 808 мың" деген сан "40 381 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер" жолындағы "49 808 мың" деген сан "40 381 мың" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-31 782 мың" деген сан "-22 355 мың" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" жолындағы "31 782 мың" деген сан "22 355 мың" деген санмен ауыстырылсын:
қарыздар түсімі "38 948 мың" деген сан "29 521 мың" деген санмен ауыстырылсын;
4 тармақта:
бірінші абзацта "398 642 мың" деген сан "374 100 мың" деген санмен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "3 834 мың" деген сан "3 642 мың" деген санмен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта "8 272 мың" деген сан "7 989 мың" деген санмен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацта "12 668 мың" деген сан "10 028 мың" деген санмен ауыстырылсын;
он жетінші абзацта "38 948 мың" деген сан "29 521 мың" деген санмен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацта "45 452 мың" деген сан "33 452 мың" деген санмен ауыстырылсын;
аталған шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 25 декабря 2012 года № 7-2 "О бюджете Бокейординского района на 2013-2015 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 декабря 2013 года № 14-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 декабря 2013 года № 3393. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 марта 2014 года № 15-7
Сноска. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.03.2014 № 15-7
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, маслихат района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 25 декабря 2012 года № 7-2 "О бюджете Бокейординского района на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3148, опубликованное 2 марта 2013 года в газете "Орда жұлдызы") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "2 013 527 тысяч" заменить цифрой "2 001 536 тысяч";
цифру "200 529 тысяч" заменить цифрой "228 733 тысячи";
цифру "800 тысяч" заменить цифрой "2 335 тысяч";
цифру "1 812 198 тысяч" заменить цифрой "1 770 468 тысяч";
в подпункте 2) цифру "1 995 501 тысяча" заменить цифрой "1 983 510 тысяч";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "49 808 тысяч" заменить цифрой "40 381 тысяча";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "49 808 тысяч" заменить цифрой "40 381 тысяча";
в подпункте 5) цифру "-31 782 тысяча" заменить цифрой "-22 355 тысяч";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "31 782 тысяча" заменить цифрой "22 355 тысяч";
поступление займов цифру "38 948 тысяч" заменить цифрой "29 521 тысяча";
в пункте 4:
в абзаце первом цифру "398 642 тысячи" заменить цифрой "374 100 тысяч";
в абзаце пятом цифру "3 834 тысячи" заменить цифрой "3 642 тысячи";
в абзаце пятьнадцатом цифру "8 272 тысячи" заменить цифрой "7 989 тысяч";
в абзаце шестнадцатом цифру "12 688 тысяч" заменить цифрой "10 028 тысяч";
в абзаце семнадцатом цифру "38 948 тысяч" заменить цифрой "29 521 тысяча";
в абзаце восемнадцатом цифру "45 452 тысячи" заменить цифрой "33 452 тысячи";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.