Жәнібек аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 9-1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 қыркүйектегі № 18-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 қыркүйекте № 3345 болып тіркелді. Күші жойылды Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы мәслихатының 2014 жылғы 26 ақпандағы N 21-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы мәслихатының 26.02.2014 N 21-5 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 9-1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3143 тіркелген, 2013 жылғы 1 қаңтарда, 11 қаңтарда, 18 қаңтарда, 25 қаңтарда, 1 ақпанда "Шұғыла" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"203 576 мың" деген сан "203 618 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"281 мың" деген сан "239 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"1 938 795 мың" деген сан "1 936 986 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік кредиттеу" жолындағы "38 948 мың" деген сан "39 607 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелер" жолындағы "38 948 мың" деген сан "39 607 мың" деген санмен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо" жолындағы "1 000 мың" деген сан "2 015 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" жолындағы "1 000 мың" деген сан "2 150 мың" деген санмен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сай жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  М. Ж. Қайдаров
Мәслихат хатшысы                 Т. З. Кадимов
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 19 қыркүйектегі
№ 18-1 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 9-1 шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 24 декабря 2012 года № 9-1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19 сентября 2013 года № 18-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 сентября 2013 года № 3345. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 февраля 2014 года № 21-5
Сноска. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26.02.2014 № 21-5.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 24 декабря 2012 года № 9-1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3143, опубликованное 1 января, 11 января, 18 января, 25 января, 1 февраля 2013 года в газете "Шұғыла"), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "203 576 тысяч" заменить цифрой "203 618 тысяч";
цифру "281 тысяч" заменить цифрой "239 тысяч";
в подпункте 2):
цифру "1 938 795 тысяч" заменить цифрой "1 936 986 тысяч";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "38 948 тысяч" заменить цифрой "39 607 тысяч";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "38 948 тысяч" заменить цифрой "39 607 тысяч";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "1 000 тысяча" заменить цифрой "2 150 тысяч";
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "1 000 тысяча" заменить цифрой "2 150 тысяч";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии              М. Ж. Кайдаров
Секретарь маслихата              Т. З. Кадимов
Приложение
к решению районного маслихата
от 19 сентября 2013 года № 18-1
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 24 декабря 2012 года № 9-1
Районный бюджет на 2013 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. ДОХОДЫ