Зеленов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 8-3 "Зеленов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы № 21-4 "Зеленов ауданында азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібі туралы Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 18 қарашадағы № 19-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 желтоқсанда № 3371 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 ақпандағы № 21-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 25.02.2014 № 21-2 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және 2013 жылғы 31 шілдедегі № 2а-960 Батыс Қазақстан облыстық сотының азаматтық және әкімшілік істер жөніндегі апелляциялық сот алқасы қаулысының негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 8-3 "Зеленов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы № 21-4 "Зеленов ауданында азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібі туралы қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3159 тіркелген, 2013 жылғы 8 ақпандағы "Ауыл тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Осы шешімнің 1 тармағының 2012 жылғы 1 шiлдеден бастап қолданысқа енгiзiлетiн және 2014 жылғы 1 қаңтарға дейiн қолданыста болатын сегізінші, оныншы, он бірінші абзацтарын және осы шешімнің 1 тармағының тоғызыншы, он екінші және он үшінші абзацтарының жекешелендiрiлген тұрғын жайларда (пәтерлерде), жеке тұрғын үйде пайдалануда тұрған дәлдiк сыныбы 2,5 электр энергиясын бiр фазалық есептеуiштiң орнына орнатылатын тәулiк уақыты бойынша электр энергиясының шығысын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдiк сыныбы 1-ден төмен емес электр энергиясын бiр фазалық есептеуiштiң құнын төлеуге тұрғын үй көмегiн көрсету туралы ережелерін қоспағанда, осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Н. Дузбатыров
Аудандық мәслихат хатшысы        Р. Исмагулов

О внесении изменения в решение Зеленовского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 8-3 "О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 31 марта 2010 № 21-4 "Об утверждении правил о размере и порядке оказания жилищной помощи гражданам в Зеленовском районе"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 ноября 2013 года № 19-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 декабря 2013 года № 3371. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2014 года № 21-2
Сноска. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.02.2014 № 21-2
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001  года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании постановления апелляционной судебной коллегии по гражданским и административным делам Западно-Казахстанского областного суда от 31 июля 2013 года № 2а-960 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 8-3 "О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 31 марта 2010 № 21-4 "Об утверждении правил о размере и порядке оказания жилищной помощи гражданам в Зеленовском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3159, опубликованное 8 февраля 2013 года в газете "Ауыл тынысы") следующее изменение:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования, за исключением абзацев восьмого, десятого, одиннадцатого пункта 1 настоящего решения и положений абзацев девятого, двенадцатого и тринадцатого пункта 1 настоящего решения об оказании жилищной помощи на оплату однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток, устанавливаемого взамен однофазного счетчика электрической энергии с классом точности 2,5, находящегося в использовании в приватизированных жилых помещениях (квартирах), индивидуальном жилом доме, которые вводятся в действие с 1 июля 2012 года и действуют до 1 января 2014 года.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии              Н. Дузбатыров
Секретарь районного маслихата    Р. Исмагулов