Казталов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 желтоқсандағы № 9-1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 15 шілдедегі № 16-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 шілдеде № 3321 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 наурыздағы № 21-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 12.03.2014 № 21-4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 желтоқсандағы № 9-1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3139 тіркелген, 2013 жылғы 22 ақпандағы, 2013 жылғы 1 наурыздағы, 2013 жылғы 15 наурыздағы, 2013 жылғы 30 наурыздағы "Ауыл айнасы" аудандық газетінде № 9, № 10, № 12, № 14 жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "3 786 047 мың" деген сан "3 632 744 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"3 101 616 мың" деген сан "2 948 313 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "3 776 727 мың" деген сан "3 628 535 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "21 175 мың" деген сан "23 125 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"31 158 мың" деген сан "33 108 мың" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-21 175 мың" деген сан "-28 236 мың" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "21 175 мың" деген сан "28 236 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"0 мың" деген сан "7 061 мың" деген санмен ауыстырылсын;
4 тармақта "925 552 мың" деген сан "772 249 мың" деген санмен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "800 мың" деген сан "2 231 мың" деген санмен ауыстырылсын;
төртінші абзацта "100 720 мың" деген сан "112 472 мың" деген санмен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "11 876 мың" деген сан "10 667 мың" деген санмен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта "376 569 мың" деген сан "396 569 мың" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жиырма төртінші, жиырма бесінші, жиырма алтыншы, жиырма жетінші, жиырма сегізінші, жиырма тоғызыншы, отызыншы абзацтармен толықтырылсын:
"Казталов ауылының сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға жобалау - сметалық құжаттаманы түзетуге – 4 200 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 26 декабря 2012 года № 9-1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15 июля 2013 года № 16-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 июля 2013 года № 3321. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 марта 2014 года № 21-4
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.03.2014 № 21-4
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 26 декабря 2012 года № 9-1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3139, опубликованное 22 февраля 2013 года, 1 марта 2013 года, 15 марта 2013 года, 30 марта 2013 года районной газете "Ауыл айнасы" № 9, № 10, № 12, № 14), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "3 786 047 тысяч" заменить цифрой "3 632 744 тысячи";
цифру "3 101 616 тысяч" заменить цифрой "2 948 313 тысяч";
в подпункте 2) цифру "3 776 727 тысяч" заменить цифрой "3 628 535 тысяч";
в подпункте 3) цифру "21 175 тысяч" заменить цифрой "23 125 тысяч";
цифру "31 158 тысяч" заменить цифрой "33 108 тысяч";
в подпункте 5) цифру "-21 175 тысяч" заменить цифрой "-28 236 тысяч";
в подпункте 6) цифру "21 175 тысяч" заменить цифрой "28 236 тысяч";
цифру "0 тысяч" заменить цифрой "7 061 тысяча";
в пункте 4 цифру "925 552 тысячи" заменить цифрой "772 249 тысяч";
в абзаце третьем цифру "800 тысяч" заменить цифрой "2 231 тысяча";
в абзаце четвертом цифру "100 720 тысяч" заменить цифрой "112 472 тысячи";
в абзаце пятом цифру "11 876 тысяч" заменить цифрой "10 667 тысяч";
в абзаце одиннадцатом цифру "376 569 тысяч" заменить цифрой "396 569 тысяч";
дополнить двадцать четвертым, двадцать пятым, двадцать шестым, двадцать седьмым, двадцать восьмым, двадцать девятым, тридцатым абзацами следующего содержания:
"на корректировку проектно-сметной документации реконструкции системы водоснабжения в селе Казталов – 4 200 тысяч тенге;

Нұрсай ауылының су құбырын қайта жаңартуға жобалау - сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 1 680 мың теңге;
Бостандық ауылының су құбырын қайта құру үшін жобалау - сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 2 201 мың теңге;
Ақпәтер ауылының су құбырын қайта құру үшін жобалау - сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 2 201 мың теңге;
Жалпақтал ауылының су құбырын қайта құру үшін жобалау - сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 2 700 мың теңге;
Қайынды ауылының су құбырын қайта құру үшін жобалау - сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 2 100 мың теңге;
Жаңажол ауылының су құбырын қайта құру үшін жобалау - сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 2 100 мың теңге.";
сегізінші, он екінші, он үшінші, он бесінші, он алтыншы, он жетінші, он сегізінші, он тоғызыншы және жиырмасыншы абзацтар алынып тасталсын;
6 тармақта "13 600 мың" деген сан "20 331 мың" деген санмен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Ж. Хайруллин
Аудандық мәслихат хатшысы        Е. Ғазизов
Аудандық мәслихатының
2013 жылғы 15 шілдедегі
№ 16-1 шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихатының
2012 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 9-1 шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. КІРІСТЕР

на разработку проектно-сметной документации реконструкции системы водоснабжения в селе Нурсай – 1 680 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации реконструкции системы водоснабжения в селе Бостандык – 2 201 тысяча тенге;
на разработку проектно-сметной документации реконструкции системы водоснабжения в селе Акпатер – 2 201 тысяча тенге;
на разработку проектно-сметной документации реконструкции системы водоснабжения в селе Жалпактал – 2 700 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации реконструкции системы водоснабжения в селе Кайынды – 2 100 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации реконструкции системы водоснабжения в селе Жанажол – 2 100 тысяч тенге.";
восьмой, двенадцатый, тринадцатый, пятнадцатый, шестнадцатый, семнадцатый, восемнадцатый, девятнадцатый и двадцатый абзацы исключить;
в пункте 6 цифру "13 600 тысяч" заменить цифрой "20 331 тысяча";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии              Ж. Хайруллин
Секретарь районного маслихата    Е. Газизов
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 15 июля 2013 года № 16-1
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 26 декабря 2012 года № 9-1
Районный бюджет на 2013 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. ДОХОДЫ