Қаратөбе аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 19-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 желтоқсанда № 3392 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 23-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 30.04.2014 № 23-3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3141 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы:
1) тармақшада:
"1 979 972 мың" деген сан "1 971 974 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"157 927 мың" деген сан "166 194 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"2 648 мың" деген сан "6 740 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"217 мың" деген сан "109 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"1 819 180 мың" деген сан "1 798 931 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"1 980 157 мың" деген сан "1 972 159 мың" деген санмен ауыстырылсын;
4 тармақтағы:
"259 852 мың" деген сан "258 903 мың" деген санмен ауыстырылсын;
үшінші абзацындағы:
"115 мың" деген сан "103 мың" деген санмен ауыстырылсын;
он жетінші абзацындағы:
"12 903 мың" деген сан "11 966 мың" деген санмен ауыстырылсын;
8 тармақтағы:
"1 611 258 мың" деген сан "1 591 958 мың" деген санмен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Е. Аюпов
Аудандық мәслихат хатшысы        Б. Тойшыбаев
Мәслихаттың
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 19-2 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 7-2 шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
АТАУЫ
І. Кірістер

О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 декабря 2013 года № 19-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 декабря 2013 года № 3392. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 апреля 2014 года № 23-3
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30.04.2014 № 23-3
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3141, опубликованное 18 января 2013 года газете "Қаратөбе өңірі") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "1 979 972 тысячи" заменить на цифру "1 971 974 тысячи";
цифру "157 927 тысяч" заменить на цифру "166 194 тысячи";
цифру "2 648 тысяч" заменить на цифру "6 740 тысяч";
цифру "217 тысяч" заменить на цифру "109 тысяч";
цифру "1 819 180 тысяч" заменить на цифру "1 798 931 тысяча";
в подпункте 2):
цифру "1 980 157 тысяч" заменить на цифру "1 972 159 тысяч";
в пункте 4:
цифру "259 852 тысячи" заменить цифрой "258 903 тысячи";
в абзаце третьем:
цифру "115 тысяч" заменить цифрой "103 тысячи";
в абзаце семнадцатом:
цифру "12 903 тысячи" заменить цифрой "11 966 тысяч";
в пункте 8:
цифру "1 611 258 тысяч" заменить цифрой "1 591 958 тысяч";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии              Е. Аюпов
Секретарь районного маслихата    Б. Тойшыбаев
Приложение
к решению маслихата
от 20 декабря 2013 года № 19-2
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2012 года № 7-2
Районный бюджет на 2013 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы