Тасқала аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-9 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 8-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 31 қаңтарда № 3170 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы № 22-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 18.03.2014 № 22-8 шешімімен

О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7-9 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 января 2013 года № 8-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 31 января 2013 года № 3170. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 марта 2014 года № 22-8
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.03.2014 № 22-8

Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Тасқала аудандық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-9 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесідерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3137 тіркелген, 2013 жылғы 25 қаңтардағы "Екпін" аудандық газетінде № 3 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата "О районном бюджете на 2013-2015 годы" от 21 декабря 2012 года № 7-9 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3137, опубликованное 25 января 2013 года в районное газете "Екпін" № 3) следующие изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.